cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Son Kullanılanlar Menüsü

(Topic created on: 05-06-2021 09:56 PM)
54 Views
Meraklı01
Active Level 5
Options
Tabletler

Galaxy tab a7 sm-t500 de son kullanılanlar menüsünde en son girdiğimiz uygulamaları gösterir hıh işte onun altındadır böyle birkaç uygulama simgeleri var onlar değişiyor hep mesela ben pubg girmeden önce orada o simge oluyorsa girince ve son kullanılanlara gelince gidiyor ama son kullanılanlardan kaldırınca pubg simgesi oraya yine geliyor misal veriyorum anlayın .

Şimdi ben o bölümü kökten nasıl giderebilirim ? Birde son kullanılanlar menüsünde bir uygulamaya basılı tuttuğumuz da uygulamayı kilitle yazıyor basınca değişen ne ?
3 Comments
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
Belirttiğiniz özelliği kapatma gibi bir imkan yok ve Bence gayet kullanışlı bir özellik sizin en çok kullandığımız uygulamaları orada gözükür
DurooT-500
Active Level 1
Tabletler
Merhaba son kullanılanlar da ustte arama cubugunda üç nokta var orada ayarlara gel ve önerilen uygulamaları kapat.
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba Meraklı01,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​