cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Smart Wake

(Topic created on: 10-26-2020 11:39 AM)
697 Views
FrknReis
Active Level 3
Options
Tabletler

Arkadaşlar bi kılıf aldım tablete ekranı oto aciyor kapagi acinca bu ozelligi nasi kapatirim

7 Comments
Tabletler
kardesim tabletim yok fakat önerim

Ayarları aç - gelişmiş özellikleri - hareketler ve isaretler - kaldırınca aç (kapat)

umarım faydalı olmuştur eger faydalı olduğunu düşünüyorsan çözümü kabul et. iyi günler kardesim
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Aksesuarlar bölümünden Flip Wallet kılıf ayarını kapatmalısınız.Screenshot_20201026-115827_Settings.png
Tabletler
evt bu daha dogru olmus ben bilmeden yardim etmeye çalıştım saol kankam sende
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Önemli değil kardeşim, pek kullanılmayan bir özellik, malûm çoğu kişi kapaklı kılıf kullanmıyor.
FrknReis
Active Level 3
Tabletler
Çözümler için çok saolun fakat düzelmedi hala açıyor :))) ultra akıllı mi ne anlamadim
0 Likes
akavruk41
Active Level 5
Tabletler
Üzgünüm ama bunun bir çözümü yoktur kılıf mıknatıslı olduğu için mıknatıslar birbirinden uzaklaşınca ekran otomatik olarak açılır.
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba FrknReis,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle bu soru ile foruma katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

0 Likes