cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsungun fe modellerinde çok fazla özellik kısması

(Topic created on: 06-09-2023 02:13 PM)
272 Views
cihazsorma
Active Level 7
Options
Tabletler

Arkadaşlar sizcede samsung fe veya lite modellerinde özellikleri çok kısmıyor mu hayır bak anlarım adı üstünde lite fe sürümü tabiki kisilacak özellikler ama bukadarda olmaz s6 lite s7 fe s21 fe falan çok kısmışlar özellikleri s7 fe de bir ekran boyutu değişmemiş zaten s6 lite işlemci olarak falan devrim geçirmiş tasarım olarakda bence fe modellerinde veya litede bu kadar özellik kısılmamalı

17 Comments
Jubei
Active Level 10
Tabletler
Merhaba.
Her bütçeye ve kullanıma uygun modeller çıkartıyor Samsung, size göre çok kısılmış dediğiniz özellikler, kimisi için yeterli olabiliyor, sözün özü kişiden kişiye değişebiliyor.😊👍
cihazsorma
Active Level 7
Tabletler
3 bin tl farkla çok kısılmış özellikler samsung orjinal sitesinde oyun için çitayı yükseltin diyip 750g takmış s7 fe ye
0 Likes
Emir-S22
Expert Level 4
Tabletler
Fe ve lite zaten kısılmaması saçma olurdı uygun olsun s kullanıyorum havası helsin diye var bi zahmet kısılsıj
cihazsorma
Active Level 7
Tabletler
Knk ben kısılmasın demiyorum çok kısılıyor diyorum
0 Likes
Emir-S22
Expert Level 4
Tabletler
tamam da normal kalkıp 299$a sana 8gen1 mi versin
cihazsorma
Active Level 7
Tabletler
8 gen 1 nerden çıktı kanka en
0 Likes
cihazsorma
Active Level 7
Tabletler
S7 fe? S6 lite ?
0 Likes
Emir-S22
Expert Level 4
Tabletler
fe ve lite dan kısılmamış özellik beklenemez zaten ucuz olsun diye yapılan modeller şarjlı kalem zaten şu anda tek kalemi 1200 civarında
cihazsorma
Active Level 7
Tabletler
Knkm ben kısılmasın demiyorum bak az kısılsın diyorum s7 fe ile s7 nin 3 bin tl fiyat farkı var ama farka bak biri 120 hz 3 kamera snapdragon 865+ var bide s7 fe ye taktiklerini bak 60 hz 750g ile bırakmışlar cihazi
0 Likes