cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung'un bana itelediği ayıplı mal Tab S7 Fe

(Topic created on: 05-06-2023 06:42 PM)
216 Views
Kemal_00
Active Level 4
Options
Tabletler

İkinci kez servise yonlendirdiler beni yine götürdüm bıraktıp yine normaldir diye rapor düzenlemişler. Ekrandan gelen çıtlama sesinin neresi normal.. Ayıplı malınızı cümle aleme ilan edeceğim.. Sattığı malın arkasinda duramayan markadır samsung.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba Kemal_00,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
9 Comments
Kerem_35
Active Level 9
Tabletler
Çıtlama sesi derken biraz daha aciklarmisiniz
Kemal_00
Active Level 4
Tabletler
Ekran ile kasa arasindaki bosluktan dolayı ekran uzerine dokununca tik tik ses geliyor
Kerem_35
Active Level 9
Tabletler
Videoyu members üzerinden atarmisiniz
Kerem_35
Active Level 9
Tabletler
Merhaba, ilk defa böyle bir sorun duydum cihaza şarj kablosunu bağlayıp tekrar ses çıkıp çıkmadığını denermisiniz dokunmatik ekranların işleyişi ekrana dokunma olduğunda içeri doğru esneyip dokunuldugu yeri tespit etmesi ile çalışır soket boşluğundan dolayı olabilir soket kısmını şarj kablosunu takip deneyin
Kemal_00
Active Level 4
Tabletler
Şu an serviste cihaz. pazartesi servise ugruycam fakat teslim almadan tekrar vereceğim servise. Benimle inatlaşıyorlar böyle devam ederse 10 sefer falan veririm servise. Zaten işi tüketici hakem heyetini taşıdım.
büyükoyuncu
Beginner Level 2
Tabletler
Samsun s 23 ultra kullanıyorum s pen bağlantı sorunu yaşıyorum ne yapmam gerekiyor
Kemal_00
Active Level 4
Tabletler
İlk iş servise vermek olur cihazı. Eger web den aldiysaniz 14 gün dolmadan iade hakkiniz var mazaret sunmadan
büyükoyuncu
Beginner Level 2
Tabletler
Servise göndereceğim de...yazılımsal olduğu nu düşünüyorum
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba Kemal_00,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes