cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung tab s8

(Topic created on: 01-16-2024 09:50 PM)
212 Views
sude_
Active Level 3
Options
Tabletler
Samsung tab s8 model tableti kullanıyorum ve az önce spenin ucu düştü. Yerine taktığımdaysa sallanır bi şekilde oturdu ve yazarken bi noktadan sonra kalemi algılamıyor. Garanti kapsamına girer mi götürsem?
13 Comments
a2309
Active Level 3
Tabletler
😏😏😏
0 Likes
Tolgaa94
Expert Level 5
Tabletler
Garantisi varsa girer ama bence kullanıcı hatası derler
0 Likes
sude_
Active Level 3
Tabletler
Garanti süresi hala bitmedi ama kullanıcı hatası derlerse ne yapmam gerekir sizce kalem iyi bi şekilde çalışmıyor çünkü
Tolgaa94
Expert Level 5
Tabletler
Sorun tam olarak kalemdemi cihazdami onu tam bilmek önemli kullanıcı hatası dese bile başka servislerede göster her servisin müşteriye yaklaşımı farklı oluyor yine sonuç alamazsan samsungla bi gorusursun cihazı aldığın ne kadar oldu bu arada
0 Likes
sude_
Active Level 3
Tabletler
Kalemle ilgili bir sorun cihazda sorunum yok. Ucu sallanıyor yazarken de kenarı eğiliyor tam anlatamadım ama. Alalı da 1.5 yıl oluyor henüz garanti süresi bitmedi
sude_
Active Level 3
Tabletler
Başka servis derken nasıl tam anlamadım. Vatandan almıştım ben ama yine oraya götürmeyi düşünüyorum
Tolgaa94
Expert Level 5
Tabletler
Yaşadığın yerde servisi varsa samsungun elden götür daha iyi şunu demek istiyorum X firma servis kullanıcı hatası der y firma servis kullanıcı hatası değil der
0 Likes
sude_
Active Level 3
Tabletler
Satın aldığım firmadan başka markaların servisine de gönderebiliyor muyum yani
Tolgaa94
Expert Level 5
Tabletler
Samsungun kendi resmi servisi oluyor ama firma ismi değişiyor örnek sude elektronik veya başka bir isim gibi
0 Likes