cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Tab S7 FE One UI 6

(Topic created on: 01-28-2024 02:34 PM)
247 Views
ThysfS20FE
Active Level 3
Options
Tabletler
Tablet için One UI 6 sürümünü kurdum. Şu anda bir sorun hariç sorun görünmüyor. Takılma falan yaşamadım. Gayet stabil olduğunu düşünüyorum. Bir performans artışı da gözlemledim. Ram kullanımı 2,5 civarıydı, 2,2 gibi değerlere düştü (ne kadar ciddi bir düşüş olduğu tartışılır). Tek sorun kılıfımı katlarsam mıknatıslarını algılayıp ekranın dokunmatiğini kapatabiliyor. Bahsettiğim durum kılıf stant pozisyonunda dururken yaşanmıyor. Hangi haldeyken yaşandığını fotoğrafla gösterdim (Kirli olduğu için gözlerinizi kanatabilir, özür dilerim bunun için.). Bu benim kılıfımla alakalı bir sorundur diye düşünüyorum. Onun dışında bir sorun yaşamadım.

Ekleme: Eğer Kaydırma hareketlerini kullanırsanız geri fonksiyonu, yeni gelen dex modunda çalışmıyor. 3 Tuş ile kullanmanız gerekiyor ya da yardım menüsünü açmalısınız.

image

image

image

9 Comments
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Eee bana neden gelmedi 🤔
ThysfS20FE
Active Level 3
Tabletler
Henüz Türkiye'de yayınlanmadı.
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Rom mu attınız
ThysfS20FE
Active Level 3
Tabletler
Evet. Resmi Tayvan romu.
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Darısı tr rom artık 🙃
Tabletler
Sana zahmet müsait olduğunda kontrol panelinin ekran görüntüsünü atar mısın çok merak ediyorum tablette nasıl duruyor aynı tableti kullanıyorum.
ThysfS20FE
Active Level 3
Tabletler
Estağfurullah ne zahmeti.Screenshot_20240128_194809_One UI Home_1000051101_1706460490.pngScreenshot_20240128_194821_One UI Home_1000051102_1706460501.png
cattppowe
Active Level 1
Tabletler
Rom u nereden indirdiniz acaba
ThysfS20FE
Active Level 3
Tabletler
SamFw sitesinden.
0 Likes