cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Tab A 2016 with S Pen Netflix ve Prime Video sorunu

(Topic created on: 10-26-2020 06:24 PM)
303 Views
Galahad
Beginner Level 3
Options
Tabletler

Samsung sm-p580 cihazımın widevine sertifikası L3 olduğu için full hd ekrana sahip olmasına rağmen Netlix ve Primevideo'da full hd içerik izleyemiyorum. Bir güncelleme mi gerekli ? Bu sorun nasıl çözülür?

8 Comments
Wig
Expert Level 3
Tabletler
Bende Tab A 2016 (SM-T580) var bende böyle bir sorun yok. Size önerim Members üzerinden hata raporu gönderebilirsiniz. Bi sorun uygulamalar ile, ilgili bir sorun. Uygulama geliştiricisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Eğer yorumum işinize yaradı ise, Yorumun sağ üst noktadan çözüm olarak kabul edebilirsiniz.

GyZ3N

:)
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Kardeşim, sizin telefonunuzun ekranının üst ve sol kenarlarında böyle bir sarılık var mı? Yanmaya başlayan kağıt gibi. En çok gri renkte belli oluyor.
furkankkaya
Active Level 2
Tabletler
kronik samsung ekran sorunu.Bir süre sonra çoğu samsungta olur.Ust ve yeni modellerde genelde kamera sıkıntısı var.Apple watch yeni s modelindede böyle bir sıkıntı var
Galahad
Beginner Level 3
Tabletler

Hata bildirimi yaptım, umarım sorun çözülür. Teşekkür ederim yardımın için :)

0 Likes
furkankkaya
Active Level 2
Tabletler
Samsung galaxy tab a 6 2016 tablet bende mevcut.Onda herhangi bir sıkıntı yok 1080 izleyebiliyorum.Geliştiriciye sor ordan kesin bir cevap al senin için daha karlı olur.Büyük ihtimal bir güncelleme gerekli değil.işe yaradıysa kabul edermisin?
0 Likes
Galahad
Beginner Level 3
Tabletler
Geliştiriciye sor derken neyi kastediyorsun anlamadım
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
arkadaşın demek istediği Play Store uygulamasına girip sorun yaşadığınız uygulamayı aratıp uygulamanın indirme bölümünde geliştirici seçenekleri var burada mail yolu ile sorun diyor
0 Likes
Orka27
Active Level 3
Tabletler

Google widevine L1 sertifikası yoksa Netflix ve Amazon Prime HD video izleyemezsin. Marka ve modellerdeki sertifikalar güncelleme ile düzelmez.

0 Likes