cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra'nın çentikli ilk gerçek fotoğrafı

(Topic created on: 02-07-2022 10:22 AM)
RecepF
Expert Level 5
Options
Tabletler

Samsung'un yeni ürünlerinin sunumunun arifesinde, içerdekiler, amiral gemisi tablet Galaxy Tab S8 Ultra'nın ilk "canlı" fotoğrafını ağda yayınladı. Görüntüye bakıldığında, çift ön kameralı ve ince çerçeveli geniş bir ekran alacak.

 
image
 
İçeriden pek çok rapor, Ultra sürümünün 16:10 en boy oranına sahip 14,6 inç diyagonal ekrana sahip olacağını söylüyor. Cihazın ekranında üretici, her biri 12 megapiksellik çift ön kamera için küçük bir kesik sağladı. Ek olarak, ekranın tüm çevresinde ince çerçevelere sahiptir. Ne yazık ki, görüntü, cihazın herhangi bir ek teknik özelliğini göstermiyor.
 
Daha önce, içeriden gelen raporlar, Samsung'un Galaxy Tab S8 Ultra'yı üst düzey Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 mobil işlemci, 120 Hz ekran ve 13 ve 6 MP sensörlü çift ana kamera ile donatma planları hakkında bilgi içeriyordu. Tahmini pil kapasitesi de biliniyor: 45 watt şarj desteği ile 11.200 mAh.
 
Galaxy Tab S8 serisi tabletlerin sunumu, 9 Şubat'ta amiral gemisi Galaxy S22 akıllı telefonlara adanmış Galaxy Unpacked'de gerçekleşecek.
 
 
1 Comment
Tabletler
UwU çentik vağğr
0 Likes