cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy Tab A7 (T500) de ekran görüntüsü nasıl alınıyor?

(Topic created on: 10-22-2020 09:28 PM)
43692 Views
teacherlife
Active Level 1
Options
Tabletler

Arkadaşlar bu tablette sadece tuşlardan mı ekran görüntüsü alınıyor yandaki tuşlara basmadan ekran görüntüsü almanın bir yolu yok mu, özellikle elinde bu tabletten olan arkadaşlar yanıtlarsa çok sevinirim sabahtan beri ayarlara bakıyorum bulamadım bir türlü ya

11 Comments
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
Selam dostum Bildiğim kadarıyla bulunmuyor ama sana tavsiye ayarlar gelişmiş hareketler ve işaretler Eğer burada bulunmuyorsa maalesef sadece tuşlardan alınabiliyor
0 Likes
teacherlife
Active Level 1
Tabletler
Hareket ve işaretlerde yok sadece tuşlardan alınması çok mantıksız değil mi ya nasil böyle şeyi atlarlar aklım almıyor
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
Bildiğim kadarıyla bütün tabletlerde böyle bir özellik yok yani Galaxy Tab S 7 alsanız yine aynı
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Tabletler
Ayarlar - Erişilebilirlik - Etkileşim ve yetenek - Yardım menüsü seçeneği var. Onu açarsanız ekrana hızlı bir menü eklenecektir. O menüyü açıp "Ekran görütünleri" üstüne tıkladığınızda ekran görüntüsü alıcaktır.
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
Anladığım kadarıyla arkadaşın demek istediği el hareketleri ile ekran görüntüsü alma yani örnek alarak 3 parmak ile aşağı çekme Huawei cihazlarında vardı Samsung'da var mı bilmiyorum
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
Gördüğün gibi maalesef desteklenmiyor neden acabaScreenshot_20201022-213511_Google Play Store.jpg
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
Of ya denedim ama açmak için ekran okuyucunun kapatılması gerekiyor çok saçma ben nasıl göreceğim O zaman ekrandakileri hiç düşünmüyorlar Neyse ya önemli değil
0 Likes
teacherlife
Active Level 1
Tabletler
hayır bir alt modelinde var **bleep** yok sadece o yüzden şaşırdım zaten
0 Likes
teacherlife
Active Level 1
Tabletler
bu tablette *
0 Likes