cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy Tab A Galeri Sorunu

(Topic created on: 10-20-2021 08:34 PM)
308 Views
bayalpaslan08
Active Level 1
Options
Tabletler

Ben dün tableti Android 11 e güncellemiştim. Güncelledikten sonra galeride ki çöp kutusuna girince fotoğraflar gözükmüyor. Normal galeride gözüküyor fakat çöp kutusunda gözükmüyor. Alta fotoğrafını koydum. Bunun çözümü var mı? Varsa nedir?

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba bayalpaslan08,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
10 Comments
bayalpaslan08
Active Level 1
Tabletler
Yardım edin lütfen ya o fotoğraflar çok önemli kaybedemem
0 Likes
Lynx00
Active Level 2
Tabletler
Samsung'un bu konuda bir şey yapacağını sanmam çünkü bilgilerin kaydedilmesi Samsung için söz konusu değil zaten güncellemeden önce verilerinizi yedeklemenizi söylüyor bu durumda hiç bir şey yapılamaz gibi görünüyor
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Tabletler
Merhaba
Konu ile ilgili olarak uygulama veri silme işlemi sağlayınız uygulamalar ekranına gelin sorunlu çalışan uygulamanın üzerine parmağınız ile basılı tutun çıkan seçenekleri içerisinde uygulama bilgileri yazan yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden depolama yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden veriyi sil yazan yazı seçeneğini bulun ve tıklayın uyarı gelirse onaylayın
Not
Uygulama veri silme işlemi yaptığınız zaman uygulamada kayıtlı olan şeylerin izle silinebilir silinme ihtimali var
bayalpaslan08
Active Level 1
Tabletler
Fotoğraflar silinir mi?
Tabletler
Sen ne yaptın yedekleseydin biryere ahmet yanlış cevap vermiş🥵🥵🥵
0 Likes
bayalpaslan08
Active Level 1
Tabletler
Hayır galeride ki fotoğraflar değil çöp kutusunda ki fotoğraflar silinmiş..
Tabletler
Hm çöp kutusu silinir
0 Likes
bayalpaslan08
Active Level 1
Tabletler
Yaptım ama çöp kutunda ki fotoğraflar silinmiş?
ahmet_turğut
Expert Level 5
Tabletler
Çöp kutusundaki verilerini silindiyse geri kurtarma işlemi olamaz imkanı yok maalesef yapacak bir şey yok
0 Likes