cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (SM-T290) Temmuz Yaması Testtedir!

(Topic created on: 07-13-2022 09:31 PM)
84 Views
ILoveCats_
Expert Level 5
Options
Tabletler

Herkese merhaba sevgili Samsung members forum üyeleri, 

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (SM-T290) T290XXU3CVG1/T290OJM3CVE1/ sürümü ile Temmuz ayı testlerine başlandı. 

image

image

image

Güncelleme şu an U takılı duruyor ve düşürme mümkün. Büyük ihtimal cihaz yeni özellikler veya düzeltmeler alacak gibi duruyor. 

Umarım güzel bir güncelleme olur diyelim. Ben ve diğer tüm Galaxy Tab A 8.0 (T290) kullanıcılarına hayırlı olsun. 
Tolga67
Expert Level 5
Tabletler
Hayat herseye rağmen harika nefes aldığımız her ana şükürler olsun kalbimiz dersen artık tek başına atmıyor korkarım başımı baglayacaklar bu sefer onun dışında dostlarımız kardeşlerimiz iyidir mutludur diye düşünür dualarımı ederim herzaman can dostum benim ne zaman konuşmak dertleşmek istersen gel beklerim saati günü yok sende bana çok iyi geliyorsun 🤗 😍 🌹 😊
Dark_Side
Expert Level 5
Tabletler
Hakkında hayırlısı olsun can dostum mutlu olmanı çok isterim güzel düşüncelerin için çok teşekkürler bilmukabele kardeşim sende her zaman arayıp sorabilirsin kendine iyi bak dostum burada fazla kalabalık yapmayalım yoksa Verda'nın hışmına uğrayabiliriz😊⚘️🤗😍
Tolga67
Expert Level 5
Tabletler
Çok haklısın can dostum 😅hepimizin hakkında herseyin hayırlısı olsun inşallah sende kendine çok iyi bak bende gelirim tabi herzaman mutlu huzurlu geceler seninle olsun inşallah 😊😍🤗🌹
Dark_Side
Expert Level 5
Tabletler
İyi geceler can dostum😊⚘️🤗😍
ILoveCats_
Expert Level 5
Tabletler
Yok ya konuşun birşey yapmam istediğiniz kadar konuşun estağfurullah
ILoveCats_
Expert Level 5
Tabletler
Teşekkürler 🙂