cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy Tab A 8.0 2019 T290 İnternete bağlanmıyor.

(Topic created on: 10-23-2020 02:25 PM)
156 Views
KEYFE
Active Level 2
Options
Tabletler

Uzaktan eğitim  için aldığımız 2 tabletten biri İnternete bağlanmıyor internet ağımızı görmüyor yardımcı olurmusunuz?

19 Comments
KEYFE
Active Level 2
Tabletler
aynısı
0 Likes
KEYFE
Active Level 2
Tabletler
hepsi giriyo birtek birisi girmiyor
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
bu tabletten Ben de kullanıyorum Ben de bir gün bu sorunu yaşamıştım ve 5-6 saat geçtikten sonra kendiliğinden düzeldi
0 Likes
KEYFE
Active Level 2
Tabletler
ama bizde elektrik gittiğinde hep oluyor
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
nasıl yani Zaten elektrik gidince internet çalışmaz ki
0 Likes
KEYFE
Active Level 2
Tabletler
geri gelince bağlanmıyor
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
o zaman cihazı servise götürün
0 Likes
KEYFE
Active Level 2
Tabletler
diğer cihazlar bağlanıyor
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
ya da cihazı sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz sorun çözülebilir

ilk olarak cihaz içerisindeki önemli Bilgilerinizi yedek aldıktan sonra cihazdan SIM kart ve hafıza kartını çıkarın daha sonra ayarlar> genel yönetim>sıfırla> fabrika ayarlarını sıfırla işlemi uygulayın

Cihazı yedeklemenin 2 tane yolu bulunuyor birisi Harici depolama alanı ile Smart Switch uygulaması üzerinden Bilgilerinizi yedekleme bunun için hafıza kartı usb bellek ve bilgisayar kullanılabilir 2 yol cihazı Samsung Cloud üzerinden yedekleme Ayrıca onedrive bu iki uygulama kullanılabilir yedekleme için ayarlar> hesaplar ve yedekleme> yedekle ve geri yükle adımlarını takip ederek cihazı yedekleyebilirsiniz
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba KEYFE,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bağlanmaya çalıştığınız modeminizin, ismini ve şifresini değiştirerek yeniden bağlanmayı deneyiniz. Yaşadığınız durum devam ederse; incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

0 Likes