cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG HATA RAPORU KOMİK CEVABI 😂😂😂

(Topic created on: 01-13-2022 11:45 AM)
449 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Tabletler

image

Böyle komik cevaplar verilecek ise verilmesin hep aynı hikaye ilettik ilettik sanki düzeltiyor ekibiniz maşallah 😂😂😂
23 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Tabletler
Keşke foruma yazsaydın biz daha mantıklı cevap verirdik😂😂😂
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Aynen 😂😂😂
GLXYS23
Expert Level 3
Tabletler
Bide komik lan bişey daha var , bu forumda vatandaşın biri hata raporu göndermeyi öğrenin diyor ,(ismini vermiyim o kendini bilir) al sana hata raporu ve cevabı, hata raporu göndersen ne olur saçma sapan otomatik cevaplar gönderip geçiyorlar
Rose67_
Expert Level 5
Tabletler
Hata raporu göndermeyi öğreten kişiyi mi kastediyorsun
kaantks2925-A51
Active Level 10
Tabletler
😄😄 iyiymiş
ahmet_turğut
Expert Level 5
Tabletler
Konu nedir acaba siz ne yazdınız onlar ne cevap verdi
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Oyunlar normalde game launcherda durması lazımken güncelleme yapıyorum oyuna direk ana ekrana atıyor saçma sapan şeyler Samsung ne işe yarıyor merak ediyorum 😂😂😂
ahmet_turğut
Expert Level 5
Tabletler
Android tarafında en kaliteli marka Samsung bence çok işe yarıyor ve çok iyi işler yapıyor kendisini tebrik ediyorum Allah Android'in ve bizim başımızdan eksik etmesin Samsung markasını
Darnque
Active Level 1
Tabletler
Samsung destek ekibini savunuyor gibi görünmek istemem fakat hata raporlarınızı emir kipiyle bitirirseniz eğer Samsung destek ekibinin sizi çok ciddiye alacağını sanmıyorum. Karşınızdakinin de bir insan olduğunu unutmayın, size nasıl davranılmasını isterseniz hata raporlarınızı öyle yazmanızı tavsiye ederim. Ancak bu şekilde sonuçlanacak bir hata ise çözüme ulaşabilir.