Highlighted
Active Level 1

Selam.Samsung Galaxy Tab S6 Lite kullanıyorum.Çizim yapmak istemiştim.Ama S pen çalışmıyor.Ekrana çizimimi yapmaya çalıştım ama algılamadı.Şu sorunu düzeltin lütfen.Resim çizmek en sevdiğim hobimdir...

1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
Highlighted
Active Level 7

Ayarlar bölümüne gelip, arama kısmına "S PEN" yazarak açılan ekranda Spen'i fabrika ayarlarına sıfırla işlemini yaparak durumu kontrol edebilirsiniz. Sorun devam ederse, teknik servisin konrol etmesinde yarar olacaktır.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
4 Yorum
Highlighted
Expert Level 2
Merhaba Arkadaşım👋

S-Pen Note serisi için geliştirilmiştir. Müşteri temsilcisi ile canlı destek almanızı tavsiye ederim... Ama bağlarken aşşağıdaki Kısmı dikkatle okuyunuz.

Akıllı telefonunuz/tabletiniz mıknatıslı bir objeye maruz kalırsa S Pen'in tanınması etkilenebilir. Mıknatıslı obje içeren bir kılıf kullanıyorsanız lütfen kılıfı çıkarıp tekrar deneyin.
- Ekrana koruyucu film takılıysa S Pen'in tanınması etkilenebilir. Lütfen koruyucu filmi çıkardıktan sonra tekrar deneyin.
- S Pen çok fazla eğilirse S Pen hareketi algılanmayabilir.
- S Pen yuvasına su girerse suyu çıkarmak için cihazınızı nazikçe sallayın.
- S Pen'i bükmeyin veya kullanırken aşırı güç uygulamayın. Bunu yaparsanız S Pen kırılabilir veya ucu hasar görebilir.
* S Pen ucu, özel değiştirme aracı kullanılarak yenisiyle değiştirilebilir.

Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Selam🙂Ekran koruyucu kullanmıyorum.Ve hiç eğilmedi.Su girdiğini düşünmüyorum ama 5dk boyunca nazikçe salladım ve sprun düzelmedi.Kılıfta kullanmıyorum.Aşırı güç uygulamıyorum zaten bileğim bile zayıf hızlı çizmek bastırarak çizmek zor geliyor.Ama tabletin garantisi var.Yarın değişmeyi düşünüyorum kalemi
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Kalemi değiştirmeden önce Müşteri temsilcisi ile konuşmanızı tavsiye ederim.
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 7

Ayarlar bölümüne gelip, arama kısmına "S PEN" yazarak açılan ekranda Spen'i fabrika ayarlarına sıfırla işlemini yaparak durumu kontrol edebilirsiniz. Sorun devam ederse, teknik servisin konrol etmesinde yarar olacaktır.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...