cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SİZCE HANGİ TABLET

(Topic created on: 04-29-2023 03:36 PM)
214 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Tabletler

Arkadaşlar sizce Samsung Galaxy Tab S7 FE mi yoksa Elma 9. Nesil mi daha iyidir ofis işlerinde? Yorumlarınızı bekliyorum.

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Elma 9.nesil
BbglGamer
Active Level 6
Tabletler
Kullanım amacınıza göre değişir. Eğer standart bir medya kullanıcısı iseniz dosya transferleri vb.işlemler yapıyorsanız samsung, lakin medya düzenleme resim video edit noktasında ipad
BurakTunç
Expert Level 5
Tabletler
Ofis işlerinden kasıt Word Excel PowerPoint ise aslında Chromebooklar daha iyi bir seçenek olabilir. İsteğe bağlı ne olduklarından bahsedebilirim.

Adı "VS" kelimesinin açılımı olan bir sitede bu iki ürün için detaylı bir karşılaştırma yapılmış. Genel bakış kısmını paylaşıyorum. Ofis işlerinden kasıt dediğim gibiyse bu ikisi arasından bulabildiğiniz en ucuz olanı almanızı tavsiye ederim. Veya bulabilirseniz bir Chromebook'da olabilir.Screenshot_20230429_162455_Samsung Internet.jpgScreenshot_20230429_162511_Samsung Internet.jpg
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Yanlız benim bahsettiğim model 2021 model kardeşim birde Word Excel falan kullanıcam oyunlarda oynayabileceğim bi model arıyorum.
MamoyaA53
Active Level 5
Tabletler
Elma 9 oyun ve batarya için çok iyi performansa sahip. Kamerası iyi denilmez ama gerisi çok iyi
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Tabletler
Evet **bleep** ettim resimleri güncelledim. Yaklaşık 15-20 dakikadır 2021 model için ekran görüntüsü almaya çalışıyorum.😅

Orta, orta-üst, üst seviyede oyun oynamak için alınacaksa ve bulut oyun düşünülmüyorsa öncelikle Chromebookları hemen atlıyoruz. Zaten Türkiye'de Chromebook tablet olarak bi' Lenovo IdeaPad Chromebook 3 vardı o da bunlarla hiç yarışamaz. Karşılaştırmaya bakınca performans olarak iPad'in biraz daha önde olduğunu görebiliyoruz. Ben ikisinin de tatmin edeceğini düşünüyorum.
ILoveCats_
Expert Level 5
Tabletler
Tab S7FE bence