cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

KASAN TAPLET

(Topic created on: 09-06-2021 05:13 PM)
150 Views
Alpin_zamzunguSONSUZ
Active Level 3
Options
Tabletler

Merhabalar

CIHAZIM T290 ÇOK KASIYOR DONUYOR SIFIRLADIM YİNE ÇARE BULMADIM SADECE 3 TANE OYUN İNSTEGRAM WHATSAP MESEGER VAR ÇOK KASIYOR OYUN BİLE OYNATMIYOR TELEFONCUYA GÖTÜRDÜM TABLET ÇOK KÖTÜ DİYOR SAT DİYOR 5 AYLIK

SAMSUNG DÜZELT BUNU TABLETE VERDİĞIM PUAN 100 ÜZERİNDEN 1 sakın almayın kesinlikle örnermiyorum
15 Comments
67samsungalaxy
Active Level 10
Tabletler
Merhaba,

Eğer Kutudan Çıktığından beri bu sorun mevctsa, Sorun yazılımsaldır hata raporu gönderin ve yeni güncellemeyi bekleyin.
0 Likes
Tabletler
Sonradan oldu Eskiden az kasıyordu cimdi yazamiyom bile

ÇOK kotü taplet kimse almasın

Hata roporu gönderdim YANIT OLARAK SIFIRLAYIN DEDİ SIFIRLADIM DÜZELMEDİ BU NASIL TABLET LANET OLSUN BÖLE TAPLETE
0 Likes
67samsungalaxy
Active Level 10
Tabletler
Ben bu tableti kullanıyorum😅 hatta şu an SM-T290'dan yazıyorum😅😅😅 Bataryadan gına geldi yemin ederim -_-
0 Likes
Tabletler
Ha pardon
0 Likes
Tabletler
Hiç kasmıyor benimki 1 sene olacak
Tabletler
Servise ver cihaz değişimi talep et
0 Likes
Tabletler
ALMIYORLAR KULLANICI HATSSI VAR DİYORLAR AMA BEN BİSİ YAPMADIM ALDIM KULLANDIM 1 KERE BİLE DÜŞÜRMEDIM BU NASIL BİR TABLET YA KEŞKE T290 ALMASAYDIN EBADA BİLE KASIYOR
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Tabletler
Aynı tabletin Aynısından bende de var ve ben çok ağır oyun yüklememe rağmen en az 20 GB'lık alanını doldurmama rağmen bak En az diyorum Allah'a binlerce şükürler olsun ki benimkinde sorun yok demek ki sen yanlış anlama da cihazı kötü kullanmışsın bakarsan bağ bakmazsan dağ olur Muş cihazı kullanım koşullarına göre cihazın performansı size öyle performans sağlayacaktır
Tabletler
Ben çok temiz bakıyorum Herman nemli bez ile Temizliyorum kılıf + ekran koruyucu var şarjda oynamıyorum ağır oyunda yok minicraht motor oyunu POP İT OYUNU BUNLAR VAR AMA ANA EKRANDA KASIYOR MOTOR OYUNUNDA DA KASIYOR EBADA ÇOK KASIYOR ben sizden iyi bakıyorum günde 3 saat zaman harcıyorum okullarda açıldı cihazım yurt içi

Almayın) kuzenimden t510 Hiç kasmıyor bende ondan alacam bu lanet tableti satacakım zaten Android 11 gelmoyor

Çok ama çok kasıyor
Hata raporu VE sıfırladım geçmiyor