Original topic:

Hat─▒rlayan olur belki. ­čśî

(Topic created on: 3 weeks ago)
232 Views
kullaniciii
Active Level 9
Options
Tabletler
Selamlar tablet modeli Tab 4 SM-T230 neredeyse 8 9 ya┼člar─▒na ula┼čm─▒┼č kasa peri┼čan bir halde oldu─ču i├žin resim atamayaca─č─▒m onun yerine o eski g├╝nleri hat─▒rlatacak TouchWiz Android 4.4.2 aray├╝z├╝nden kareler g├Âsterece─čim nas─▒l buldum diye sorarsan─▒z sabah etraf─▒ kar─▒┼čt─▒r─▒rken kar┼č─▒ma ├ž─▒kt─▒ pili %13 faland─▒ k─▒sa bir tozunu ald─▒m tabletin tek sorunu ├žo─ču ┼čeyi desteklemiyor olmas─▒ ├ž─▒k─▒┼č y─▒l─▒n─▒ 2014 olarak biliyorum.

image
O eski kilit ekran─▒ bilenler bilir.

image
Uygulamalar ekran─▒. Hi├ž biri g├╝ncellenmedi─či i├žin ilk haliyle duruyor.

image
Uygulamalar.

Cihaz en son eyl├╝l 2016 y─▒l─▒nda g├╝ncellenmi┼č.

image
TouchWiz Samsung telefon ve tabletlere ait kontrol paneli.

17 Comments
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Tabletler
Benim evde halen var ilk ├ž─▒kt─▒─č─▒ zaman alm─▒┼čt─▒m kasas─▒ halen sa─člam gibi kromlar duruyor ├╝st├╝nde ­čśâ
kullaniciii
Active Level 9
Tabletler
Ara s─▒ra TouchWiz deneyimi ya┼čar─▒m can─▒m s─▒k─▒ld─▒─č─▒nda. ­čśü
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Tabletler
Aynen bir dozz al─▒yoruz ­čśâ
kullaniciii
Active Level 9
Tabletler
Bir ara emulator ├žal─▒┼čt─▒rmay─▒ deneyece─čim umar─▒m kald─▒r─▒r cihaz en ufak harekette ─▒s─▒n─▒yor. ­čśÇ
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Tabletler
Dene bakal─▒m ­čśŐ
kullaniciii
Active Level 9
Tabletler
Emulator i├žine rom at─▒p ├žal─▒┼čt─▒r─▒rsa eski Street Fighter serilerini oynamaya ├žal─▒┼čaca─č─▒m bir de bir sorum olacak al─▒nd─▒─č─▒ndan beridir koruma ekran─▒ bulunmamakta bu sebeple ge├žen 2023 sonbahar aylar─▒nda ekranda yatay bir bi├žimde ├žizik olu┼čmu┼čtu i┼č i┼čten ge├žmi┼č midir acaba yoksa b├Âyle kullanmaya devam etsem bir sorunu olur mu?
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Tabletler
Umar─▒m istedi─čine ula┼č─▒rs─▒n, bi┼čey olmaz b├Âyle kulllanmaya devam et
kullaniciii
Active Level 9
Tabletler
Tamamd─▒r ilginiz i├žin te┼čekk├╝rler. ­čśä
onur055
Active Level 5
Tabletler
Cihaz taray─▒c─▒dan film ve youtube a├ž─▒yormu