cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy s6 lite ve guncelleme problemleri ve gizlilik klasoru sorunu

(Topic created on: 03-17-2023 08:58 AM)
60 Views
jemand
Beginner Level 2
Options
Tabletler

Oncelikle samsung artik guncelleme getirmeyi biraksin mumkunse lutfen , her guncellemede sevdigimiz ozellikleri kaldiriyorlar , gerek seffaf notun gitmesi ? Neden gitti cok kullanisliydi egitim icin ki herkes tableti egitim icin aldi bende dahil , ve yine baska bir sorun not tutarken 2.ekrandan ekran goruntusu alip cihaza kaydettigimizde notlara yapistir yapinca goruntu orada olurdu ( ders notlari icin cok pratikti ) o da gitti yani samsung sadece srouyorum , neden ? , ayrica gizlilik klasoru guncellemeden sonra kilitlenmis sifresinide unuttum napicam ben , her guncelleme de kendinizi bizden sogutmayi biraksaniz mi artik ?

2 Comments
jemand
Beginner Level 2
Tabletler
Nasil var tam olarak , soyle soyliyim ben samsungun notlar uygulamasini kullaniyorum zaten , ayrica emin olmak icin s note uygulamasini gerek playstore gerek samsung'un uygulama magazasinda arattim ama bir sonucla karsilasmadim , ayni cihaz modelini kullandigimiza emin misiniz
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba jemand,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD