cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy cihazlarda ve Tabletlerdeki kullanıcı seçimi (kaldırılan özellik)

(Topic created on: 01-21-2023 03:08 PM)
202 Views
kapatildi12
Active Level 9
Options
Tabletler

Arkadaşlar selam,

Bildiğiniz gibi android 13 ün betalarında olan ama sonradan Galaxy telefonlar için kaldırılan özellik olan kullanıcı seçimi özelliği tabletlerde var o da şu benim attığım ekran görüntülerinde ki gibi pek bir artısı yok onu söylemeliyim yalnızca misafir modu var bilginize

image

image
Tab S8 ekran görüntüsü

image
Tab S8 ekran görüntüsü

Teşekkürler...

12 Comments
super99
Active Level 4
Tabletler
nasıl getirebiliriz gözükmüyorsa
kapatildi12
Active Level 9
Tabletler
Valla eğer tabletse cihaz halihazırda görünüyor telefon ise o özellik kapatıldı
BurakTunç
Expert Level 5
Tabletler
Kız kardeşimin Galaxy Tab A6 (sanırım yenisi çıkmış bu eski bir model Android 5 çalıştırıyor) cihazında var Misafir Modu'na alıyorum oyunlarını göremeyince tabletimi sıfırladın diye ağlıyor sonra çıkıyorum o moddan kesiyor ağlamayı her seferinde ağlıyor ama. 😃
kapatildi12
Active Level 9
Tabletler
🤣🤣🤣🤣🤣 Kızdırma kızı kankam 🤣🤣🤣🤣🤣
BurakTunç
Expert Level 5
Tabletler
Artık onun için misafir moduymuş değilmiş **bleep** etmiyor silmiş YouTube Kids'i Chrome'dan normal YouTube izliyor. Kızıyorum ona YouTube Kids'i kullan diyorum yok. Neymiş "Yutub Şort" izleyecekmiş. 😂 Family Link yükleyeyim diyorum Android 5 Family Link'i desteklemiyor. 😅 Tableti ChromeOS Flex gibi kullanıyor şu aralar. Şuan içindeki Android'i silip ChromeOS Flex yüklemek istiyorum da minimum gereksinimler tutar mı hiç bakmadım. Yani, önce tablet intel işlemci mi kullanıyor onu öğrenmeliyim de pek sanmıyorum onu kullandığını. 😁
kapatildi12
Active Level 9
Tabletler
Valla tablet konusunda yeniyim tam bir bilgim yok ama kendi tabletim icin şunu da demeliyim ki Google hesabımda Galax S22 ve Tabs8 ( Linux bilgisayar ) yazıyor belki öyle bulursun Sende. 😁
BurakTunç
Expert Level 5
Tabletler
Yandık.🫤 Hayır bir de Samsung Exynos olmasaydı keşke. Diyorum neden çok ısınıyor. 1,5GB bellek minimum 2GB olmalı ama yinede kuruluyor. Neyse, ChromeOS Flex'ide unutucağım herhâlde. Yahu bir de bu tablet için 5.000₺ istiyorlar! 😨 Cihazı yenilesen veya sıfır olsa yine etmemeli. Giderim onun yerine 3.399₺ ile Lenovo IdeaPad 3 Celeron Chromebook alırım çok daha iyi. 8 yıl güncelleme desteği alıyor! 1-2 yıl eski bir cihaz 6 yıl güncelleme alır. Normal-kötü arası internetle herhangi bir takılma da olmaz Chromebooklarda. Yahu konu Chromebook olunca kendimi sanki Chromebook diye bir şirket varda bana sponsor olmuş gibi hissediyorum öve öve bitiremiyorum.😅 Ama gerçekten şu fiyatlarda Chromebooklar çok iyi bir seçenek.SmartSelect_20230121_155253_Samsung Internet~2_1000001633_1674305675.jpg
kapatildi12
Active Level 9
Tabletler
Hee biraz sıkıntılı exynos olması
kapatildi12
Active Level 9
Tabletler
😅🤣🤣