cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Tabletler İçin Kapaklı Kılıfların Samsung Onaylı Olması Önemli Mi?

(Topic created on: 11-13-2020 03:21 PM)
143 Views
yssenses
Active Level 1
Options
Tabletler

Merhaba Samsung Ailesi,

Samsung Galaxy Tab S7 cihazım için kapaklı kılıf almak istiyorum. Sizce Samsung onaylı orijinal bir kılıf yerine başka marka ve üreticilerin kılıflarından birini satın alsam tabletim için sorun yaratır mı?

NOT: Kitap kapağı kılıflardan bahsediyorum, klavyeli kılıflardan değil. Bir kapaklı kılıf örneği incelemek için resmî site linki: https://www.samsung.com/tr/mobile-accessories/book-cover-galaxy-tab-s7/EF-BT870PBEGTR/

Saygılarımla.

yssenses

12 Comments
Anonymous
Not applicable
Tabletler
tabikide onaylı olması gerekmez sonuçta kılıfın içine demir iğneler koymuyorlar
yssenses
Active Level 1
Tabletler

Haklısın, sonuçta başka üreticiler de tabletten alınan verim ve korumayı artırmak için kılıflar üretiyorlar ama uzun dönem kullanımda özellikle tabletin dış yüzeyinde tahribata sebep olmasından çekiniyorum.

Anonymous
Not applicable
Tabletler
Kılıflarda onay olması önemli değil yani sonuçta alt tarafı kılıf ne olabilirki istediğin kılıfı alabilirsin

Eğer yorumum işinize yaradı ise sağ 3 noktadan çözüm kabul ederseniz sevinirim.
yssenses
Active Level 1
Tabletler

Uzun dönem kullanımda tablet yüzeyinde hasara sebep olma gibi bir durum yaşar mıyım sence?

Anonymous
Not applicable
Tabletler
No no no öyle birsey olmaz
yssenses
Active Level 1
Tabletler

Sayın 5xOMERx4, öncelikle desteğiniz ve çözüm azminiz için teşekkür ederim. Son olarak şunu sormak isterim: Cihazın kullanım kılavuzunda ve yine online yönergelerde "Yalnızca Samsung onaylı aksesuarları kullanınız". şeklinde bir uyarı var. Kılıflar da birer aksesuar olduğuna göre,  ileride ciddi bir sorun yaşama ihtimalim yok mu?

Anonymous
Not applicable
Tabletler
O aksesuarlar şarj aleti, kulaklık OTG adaptörü, Type-C Micro-USB dönüştürücüler, kablosuz şarj standı gibi şeyleri kastekmekte kılıfla ilgili bahsetmiyor
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Bu arada rica ederim
yssenses
Active Level 1
Tabletler

Merhaba Samsung Community Üyeleri,

Galaxy Tab S7 Cihazım için kapaklı kılıf satın almak istiyorum fakat ürün henüz online platformlarda satışa çıkmamış. Acaba ürünün online satışına ne zaman başlanacağını öğrenebilmem mümkün mü?

Bunun yanında ürünü satın almış veya fiyat bilgisinden haberdar olan varsa beni de bilgilendirirse sevinirim.

Galaxy Tab S7 Kapaklı Kılıf Ürün Linki: https://www.samsung.com/tr/mobile-accessories/book-cover-galaxy-tab-s7/EF-BT870PBEGTR/

Teşekkürler.

yssenses