cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Tab a 8.0 2019 wi-fi sorunu

(Topic created on: 12-31-2020 09:44 PM)
407 Views
ÆX51
Expert Level 5
Options
Tabletler

Merhaba arkadaşlar evimizde Türk Telekom 24 Mbps bir internet kullanıyoruz Evdeki bütün cihazlarla denediğimde 24 megabit download ve 6 megabit yükleme hızını görebiliyorum ancak Tabletimde denediğimde sürekli farklı değerler çıkıyor asla 24'e çıkamıyorum şu ana kadar maksimum 12 megabit e kadar gördüm cihazı sıfırlama Ağ ayarlarını sıfırlama gibi Birçok şey denedim hiçbir etki etmedi Sizce ne yapmalıyım güncelleme ile düzeltilebilir mi sizce inanmayan arkadaşlar yazsın ekran görüntüsü ile atabilirim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba ÆX51,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

22 Comments
Tabletler
evinizde menzil genişletici mevcutmu
Tabletler
yakınında durması lazım
Tabletler
atıyom modem sizin evde model büyük salonda menzil genişletici koridorda sende diğer odada olman lazım
0 Likes
Tabletler
yine sorun düzelmezse eğer modemi aç kapat veya menzil genişletici yi takıp çıkart
0 Likes
Tabletler
yada yine olmazsa cihazından WiFi ağını unut de ama (Wİ-Fİ şifreni bilmen gerek)
0 Likes
Tabletler
yada olmazsa daha 3 antetli menzil genişletici alın sorun o zaman belki düzelir
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
maalesef işe yaramıyor ve bu sorun sadece bende var
Alfatürk
Expert Level 5
Tabletler
Merhana kardeşim