cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Tab A8 (X200) Depolama sorunum!

(Topic created on: 12-08-2022 05:21 PM)
124 Views
baranxxdd
Beginner Level 2
Options
Tabletler

Merhabalar, tabletimi alalı 1 hafta olmadı. Sadece Youtube ve Netflix gibi platformlar kullanmama rağmen Hafızamın "Diğer" bölümü 16GB yer kaplıyor. Hiçbir ek uygulama yüklemedim!! Ne yaparsam yapayım çözemedim ve uygulama bile yükleyemiyorum. Ayrıca bazı Tab A8lerde android 12 var fakat Türkiye versiyonunda yeni 0 güncelleme var. Şikayetçiyim :( Yardım bekliyorum! daha 1 hafta olmamışken bu kadar sorunun olması samsung kalitesini gösteriyor sanırım... 

20221208_162803.jpg

20221208_162831.jpg

9 Comments
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Belki 16GB kaplayan cihazın sistem dosyaları veya android in kendi programları gibi dolayısıyla kaplayabilir gereksiz fotoğraf veya uygulama varsa silin derim
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Tabletler
Uygulamalar başlıgınin sagindaki i harfine bas ve erisim izni ver. Ardindan cihazi kapat ac ve kontrol et. Düzelme olmazsa uzaktan erisim talebi olusturarak kontrol ettirebilirsin.
baranxxdd
Beginner Level 2
Tabletler
Bir işe yaramadı. Samsung'un bloatwarelari yer kapliyor sanirim anlamadim.
0 Likes
Béşiktaş
Expert Level 2
Tabletler
Ekran goruntusu paylasir misin?
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Tabletler
Kocaman i butonu koymuşlar oraya nasıl görmüyorsunuz anlamadım. Diğer azalması lazım.
baranxxdd
Beginner Level 2
Tabletler
i butonu bir ise yaramadi.
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Tabletler
i den sonra ekran atar mısın
0 Likes
twibtil
Active Level 8
Tabletler
uygulamalar hafiza kartina tasinabiliyor ama uygulamalarin verileri tasinamiyor!! bosu bosuna hafiza karti aldim 100 kusur liraya, 300-400 mb etkisi oldu sadece
0 Likes
twibtil
Active Level 8
Tabletler
en buyuk pismanliklarimdan biri bu tableti almak
0 Likes