cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GUNCELLEME

(Topic created on: 10-25-2020 06:52 PM)
132 Views
festfestfes
Active Level 1
Options
Tabletler

samsung t297 4g 23 ekim de yazılım guncelleme geldi guncelleme gelmeden önce call of duty yüksek grafikte oynuyordum

GÜNCELLEME GELDIKTEN SORNA ORTA GRAFIK OYNAYABILIYORUM YUKSEGE ALINMIYOR 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba festfestfes,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
garip ilk defa t290 t297 cihazına göre daha erken güncelleme aldı bordo yaşadığınız sorun oyundan kaynaklanıyor oyun geliştiricilerine geri bildirimde bulunun
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba festfestfes,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes