cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GOOGLE VE SPOTİFY

(Topic created on: 09-11-2021 05:26 PM)
60 Views
springflower2008
Active Level 10
Options
Tabletler

Merhaba arkadaşlar Spotify uygulamasının reklamsız apk versiyonunu kullanıyorum ama Spotify'a Google hesabım ile giriş yapmak istediğim zaman ana sayfaya geri atıyor. Yardım eder misiniz? 

Videoyu GT-N5105 ve Galaxy Tab A ile çektim bunun nedeni Spotify siyah oluyor. 

Evet arkadaşlar videoda da gördüğünüz gibi Spotify'a Google hesabım ile bağlanmak istiyorum ama bir türlü bağlanamıyorum yardım ederseniz sevinirim. 

Cihaz
SM-T290 
13 Comments
Tabletler
Play Store'dan yüklediğim zman bu tür sorunlarla karşılaşmıyorum sadece APK yükleyince bu sorunlarla kaeşılaşıyorum.
0 Likes
Tabletler
Farklı Google hesapların ile de denedin mi?
Tabletler
Deneyeceğim bekleyin.
0 Likes
Solution
Tabletler
Spotify google hesabını senin Spotify a ücretli olarak abone olup olmadığın bilgisini taşır,ondan dolayı sen hileli apk kullanıyorsun abone olsan reklam olmaz yani bedava reklamsı, kullandığın için hesabına giremiyorsun,ancak direkt mail ile hesap açabilirsin google yönlendirmesi ile değil
Tabletler
Mail ile kullanıyorum zaten, ve apk şeklinde kullanmamın sebebi çok fazla reklam vatdı sinirim bozulmuştu. Annem de Spotify a ücretli abone olsam kafamı kırar, 😄 bu arada çözümünüz için teşekkürler 😊
Tabletler
Rica ederim😆bende o tip şeylere para vermeyi gereksiz bulduğum için almıyorum 1 kerelik değil her ay sonuçta,ondan dolayı Spotify kullandiğim zamanlarda apk kullanıyordum ayni şekilde ama mail+şifre ile girebiliyordum google ile olmuyor diye😃
Tabletler
Ayn. Google hesabı ile girilmediği için üzgünüm. Ama olsun. Yt music vanced kullan daha iyi😄
0 Likes
Tabletler
Snaptube adamdir
Tabletler
Evet de çok şarj tüketiyo
0 Likes