cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Acil yardım

(Topic created on: 07-27-2020 12:24 PM)
232 Views
Johnny56
Active Level 1
Options
Tabletler

Arkadaşlar selam öncelikle, Samsung Galaxy Tab A 2019 model bir tabletin var. Ama Android 10 ve One UI 2.1 aldıktan sonra uygulama ikonları in boyutu sürekli değişiyor. Yatay tuttuğumda ikonlar çok küçük, dikey tuttuğumda ideal oluyor. Ama büyüttüğüm zaman dik çevirince ikonlar aşırı büyük oluyor. Bir turlu ayni boyutta olmuyor. Bunun çözümü nedir sizce?

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Tabletler
Bu sorun muhtemelen yazılımsal bir hata olabilir. Samsung members üzerinden hata raporu gönderin. Gerekli kontrol için "Smart Tutor" uygulaması ile uzaktan destek alın. Ve gelecek güncellemeyi bekleyiniz.

View solution in context

5 Comments
NAZİFN970F
Expert Level 5
Tabletler
Selam Dostum,

Zaten yan çevirince küçülmesi normal.

Ama yinede samsung tudor uygulamasını indirin ve ordan gerekli inceleme de yapılsın.

Ve samsung members üzerinden hata raporu gönderin ve gelecek güncellemeleri bekleyin.
0 Likes
Johnny56
Active Level 1
Tabletler
Dediğin doğru ama eski sürümde ikon boyutları değişmeden dikey veya yatay kullanılabiliyordu. Şu an ise sürekli değişiyor ve bu inanılmaz dikkatimi bozup rahatsiz ediyor. Launcher indirdim fakat aynı sorun yine oldu. Sanirim yeni sürümlerde duzeltirler.
ÆX51
Expert Level 5
Tabletler
yeni sürüm en az 3 ay sonra gelir
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Tabletler
Bu sorun muhtemelen yazılımsal bir hata olabilir. Samsung members üzerinden hata raporu gönderin. Gerekli kontrol için "Smart Tutor" uygulaması ile uzaktan destek alın. Ve gelecek güncellemeyi bekleyiniz.
NAZİFN970F
Expert Level 5
Tabletler
Evet düzeltirler inşallah.