cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

APK YÜKLEYECİ BOZULDU

(Topic created on: 10-26-2020 09:54 AM)
193 Views
Batuhantrkgl
Beginner Level 2
Options
Tabletler

Merhaba android 5.1.1 ile Samsung Galaxy Tab A 7.0 kullanıyorum ancak üç gündür cihazı yeniden başlatmadan APK kuramiyorum 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba Batuhantrkgl,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

Ürüne yetkisiz işlem ile kurulan yazılımlar cihaza kalıcı zarar verebildiği gibi ürünü garanti dışı da bırakmaktadır. Stabil kullanım için, yetkisiz işlemleri önermemekteyiz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

8 Comments
TwoUI
Active Level 8
Tabletler
benimde eski tabletim nedenini biliyorum. ekranda ekstra simge varsa (örn. facebook messager baloncuk sohbeti, shazzam kısayolu) onu kapatman ekranda ekstra birşey olmamasi gerej
0 Likes
TwoUI
Active Level 8
Tabletler
en son kurduğun 3 uygulama nedir?
0 Likes
Wig
Expert Level 3
Tabletler
Böyle bir sorun yaşadığınız için çok üzgünüm.
Hard reset atmanızı tavsiye ederim. hard reset atmadan önce Verilerinizi Smart switch üzerinden yedekleyiniz.

❱ İlk olarak telefonunuzu tamamen kapatın.

❱ Ardından ses açma + home tuşu + power tuşuna aynı anda basın. Bu tuşlar piyasadaki cihazlardan cihaza değişebilmektedir.

❱ Ardından karşınıza cihazınızın logosu belirecek ve elinizi çekmeden önce logoyu gördüğünüzde sadece “Power” tuşundan parmağınızı çekin.

❱ Ardından ses açma tuşuna basarak wipe data / factory reset seçeneği üzerine gelin ve power tuşuna basın.

❱ Tekrar karşınıza gelecek olan ekranda ses açma tuşu ve “yes delete all user data” seçeneğine gelip power tuşuna basın. Bu işlemlerde Power tuşu “tamam” anlamına gelmektedir.

❱ Telefonunuz verilerinizi silmeye başladığında sizi bilgilendireceği gibi, bittiğinde recovery menüsüne girerek “reboot system now” demeniz gerekecektir. Yine power tuşuna basarak işleme tamam deyin ve cihazın yeniden başlatılmasını bekleyin.

❱ Cihaz tamamen sıfırlandıktan sonra otomatik olarak açılmaya başlayacaktır. Cihazın sıfırlandıktan sonra ilk açılış süresi 5 dakikaya kadar çıkabilmektedir. 

Eğer sorun devam ederse Members üzerinden hata raporu gönderebilirsiniz.

Eğer yorumum işinize yaradı ise, Yorumun sağ üst noktadan çözüm olarak kabul edebilirsiniz.

GyZ3N

:)
TwoUI
Active Level 8
Tabletler
benim eskiden kullandigim tabletim böyle oluyordu. ekran kaydetme tuşu ekrandaydı kaldirinca düzeliyor.
Wig
Expert Level 3
Tabletler
Dedeciğim adımları uygularsanız sorununuz çözülecektir.
Ahmet_S23
Active Level 8
Tabletler

yetkisiz işlemler garanti dışı bırakmaktadır. Samsung önermiyor söylüyeyim ona göre yap bunları

0 Likes
TwoUI
Active Level 8
Tabletler
android 5 te members yoktur
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Tabletler

Merhaba Batuhantrkgl,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

Ürüne yetkisiz işlem ile kurulan yazılımlar cihaza kalıcı zarar verebildiği gibi ürünü garanti dışı da bırakmaktadır. Stabil kullanım için, yetkisiz işlemleri önermemekteyiz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD