cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

5 Günlük Samsung Tab A9 Deneyimlerim

(Topic created on: 02-02-2024 04:38 PM)
692 Views
haklisin
Active Level 8
Options
Tabletler
Öncelikle tabletin özelliklerinden bahsedeyim. 64Gb Hafıza ve 4Gb Ram i bulunuyor. 8 Çekirdekli MediaTek Helio G99 işlemciye sahip. Ön Kamerası 2MP. Android 13 One UI 5.1.1 İle geliyor. Fiyatı ise 4000TL. Kamerası yetersiz çok fotoğraf çeken biriyseniz direk tercihinizi değiştirin. Ses olarak sesi biraz zayıf. Tablette kilitleme bakımından fiyatına göre beklemediğimiz bir özellik olan Yüz Tanıma sistemi bulunuyor. Tabletin tasarımı gerçekten çok güzel, kalınlığı olsun çentiklerin eşitleği olsun bayağı hoş. Ekran bakımından ortalama bir ekrana sahip. Pil olarak gerçekten harika bir pili var 7/24 oyun oynayan birisi olarak %100 şarj tam 13-14 saat gidiyor. Bu tablet Android 16 ya kadar güncelleme alacak onuda söyleyeyim. Tüm sosyal medya platformlarinda akıcı. Şimdi Oyun Performansına bakalım.

image

Burda gördüğünüz Asphalt 9 hariç tüm oyunlar 50-60 Fps.
Asphalt 9 ise Standart grafik ayarında 45-55 fps akıcı. 

Tablette edit vs. Yapmayıda denedim ve bir sorun yaşamadım.

Sonuç: Sosyal Medyada takılmak ve "Hafif" oyunlar oynamak için yeterli. Fiyat performans diyebiliriz.

Ders Çalışmak İçin Alınır Mı?
Ders çalışmak için alınmaz çünkü Spen i yok. Ders çalışmak için S7 Fe veya S6 Lite tercih edilebilir.

Oyun İçin Alınır Mı?
Grafikleri aşırı yükseltmedikçe, çok ağır oyunlar oynamadıkça sizi üzmeyecek bir cihaz.

Bu kadardı. 
14 Comments
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Aynen
0 Likes
haklisin
Active Level 8
Tabletler
Katılıyorum fotoğraf için tablet alınırmı hiç? Fotoğraf çekceksen kamera al kardeşim😂😂
Anonymous
Not applicable
Tabletler
😉
0 Likes
Astigmattt
Active Level 1
Tabletler
Ben de yaklaşık 1 aydır tek elime cuk diye oturan 8,7inch kasasına aşık olup kullanmaya başladım. Yoğunlukla kullandığım Asphalt 9 ve Inshot rendering sırasında 4gb ram hiç sıkıntı çıkarmadı. Bu arada aslında aklımda bunun 8gb ramli versiyonu vardı 2000tl ucuza gelmesine tav olduğum 4gb ilerde beni üzmez.
haklisin
Active Level 8
Tabletler
Evet ya kasası mükemmel
0 Likes