cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarj /usb bağlantı noktasında nem veya yabancı madde

(Topic created on: 01-19-2023 09:48 PM)
309 Views
Havva45
Active Level 4
Options
Tabletler
Arkadaşlar Samsung T510 tabletim var, tableti her zaman çok özenli kullandım, hiç şarj aleti takılıyken de kullanmadım, şarj aletini de bayağı özenli bir şekilde korudum, dün şarjım %15 iken şarja taktım, sürekli bu uyarıyı verip duruyor, kuruttum, sildim, tam bir gün beklettim, orijinal başka bir samsung şarj aletini de denedim, ne yaptıysam da çok sesli bir şekilde bu uyarıyı veriyor, şarjı %7 ye düştüğü için sifirlayamıyorum da, ne yapmam gerekiyor?
image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Merhaba. Cihazınızda oluşan bu sorun ile kaynaklı durumun detaylıca kontrol edilebilmesi için cihazınızı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi tavsiye ederim. Samsung servisi hakkında bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayın. 4447711

View solution in context

6 Comments
twibtil
Active Level 8
Tabletler
sarj girisini bir igne ya da kurdanla dikkatlice temizle tekrar dene
Havva45
Active Level 4
Tabletler
Denedim, olmuyor.
Solution
Anonymous
Not applicable
Tabletler
Merhaba. Cihazınızda oluşan bu sorun ile kaynaklı durumun detaylıca kontrol edilebilmesi için cihazınızı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi tavsiye ederim. Samsung servisi hakkında bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayın. 4447711
Tabletler
Uygulamalara gidip usb yazıp aratın ve verisini silin.
Havva45
Active Level 4
Tabletler
Tablet açılmıyor kapandı.
Tabletler
Ses kıdma/açma tuşu ile güç tuşuna aynı anda basılı tuttuğunda açılması gerekir.