cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

hiç bir film sitesi açılmıyor

(Topic created on: 10-03-2020 10:20 PM)
345 Views
berkay34
Beginner Level 2
Options
TV

kesinlikle hiç bir film siteleri açılmıyor. sayın samsung müşteri hizmetleri, bu televizyona boşuna para vermedik aylardır belki çözülür diye bekledim ama yetti artık boşuna para vermedik. html5 destekli site açıyomuş vsvs söylentiler. html5 destekli film sitesi mi kaldı koskoca samsung buna çözüm bulamıyosa ne diye televizyon üretiyosunuz.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
TV

Merhaba berkay34,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Televizyon içerisinde bulunan web tarayıcısı (Web Browser); bilgisayar için optimize edilmiş olup video servisi sunan web sitelerindeki videoları oynatamayacaktır. Çünkü televizyon web tarayıcısı, bilgisayar tarayıcısı gibi çalışmamaktadır. Bilgisayarların içerisinde destekleyici bir çok video uygulaması, donanım ve program bulunurken, televizyonlarımız da bilgisayarlar gibi gelişmiş işletim sistemi bulunmamaktadır.

Size önerimiz, video izlemek için video uygulamalarını kullanmanız veya web tarayıcısında daha kısa süreli video izlemenizdir. 

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

2 Comments
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
TV
Merhaba Arkadaşım👋

Eğer ücretsizi bir siteyse açılmayabilir. Sonuçta korsan izlemek demektir bu. Korsan izlemek yasal değil cezası var bu yüzden açılmıyor olabilir.
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
TV

Merhaba berkay34,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Televizyon içerisinde bulunan web tarayıcısı (Web Browser); bilgisayar için optimize edilmiş olup video servisi sunan web sitelerindeki videoları oynatamayacaktır. Çünkü televizyon web tarayıcısı, bilgisayar tarayıcısı gibi çalışmamaktadır. Bilgisayarların içerisinde destekleyici bir çok video uygulaması, donanım ve program bulunurken, televizyonlarımız da bilgisayarlar gibi gelişmiş işletim sistemi bulunmamaktadır.

Size önerimiz, video izlemek için video uygulamalarını kullanmanız veya web tarayıcısında daha kısa süreli video izlemenizdir. 

Teşekkürler.

MOD