cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

YouTube Açılmıyor

(Topic created on: 03-03-2023 07:59 PM)
332 Views
Samsungm21o1
Active Level 4
Options
TV

Merhaba

Şimdi çok ilginç gelebilecek bir hata mı desem yoksa başka birşey mi desem bilemedim
Samsung 55QN85A model TV kablolu internet ve WiFi bağlantısı ikisinde kullanıyorum TV Netflix. prime video.disney+ buna benzer uygulamalar hepsine sorumsuzca giriyorum ama gel gelelim YouTube WiFi ve kablolu ağ bağlantısından YouTube açılmıyor bir türlü yapamadım sonra mobil TLF Samsung mobil erişim bağlantısı şifre girerek bağlandım YouTube girdim ama evdeki sabit internet üzerinden YouTube girilmiyor bu neden oluyor duyan bilen birisi bu tür durumlardan daha önce yaşamış olan varsa destek bekliyoruz bu arada bugün canlı bağlantı yaparak TV deki ağ bağlantısını sıfırladım yine olmadı YouTube girmek için tek bağlantı mobil erişim bağlantısı üzerinden şimdi bu sorunu nasıl çözülür 
11 Comments
XdaDevelopers
Expert Level 3
TV
TV deki uygulamıyı sıfırlayın veya kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin
Samsungm21o1
Active Level 4
TV
Yeni nesil TV Youtube silinmiyor mobil erişim bağlantısı açılıyor evdeki yani modem kablolu ve WiFi üzerinden YouTube girilmiyor açılmıyor
0 Likes
XdaDevelopers
Expert Level 3
TV
Olması gerekmekte... önceden ön yüklü geldiyse silinmiyor
TV niz son firmware yüklümü?
Olası sorunlar modemdeki dns ve statik ip değişikliği veya ayarlarda değişiklik oldumu
Samsungm21o1
Active Level 4
TV
Dün hiç ikindiye kadar sıkıntı yoktu sonra girelim dedim giremedim internet servis sağlayıcıları geldi modem sıfırlama yaptı yine olmadı telefondaki interneti Samsung TV bağlandı anında YouTube girdi ne iştir anlamadım diğer uygulamalar açılıyor YouTube girilmiyor anlamadım gitti
0 Likes
XdaDevelopers
Expert Level 3
TV
O zaman YouTube uygulama güncellemesi gelecek kısa zamanda

TV istemci ana makina sunucu değişikliği yapılıyor olabilir
Bağlı olduğunuz modemin ayarları erişim yapamıyor demektir TV HTML5 ana makine adresi güncelleniyor olabilir
48 saat içinde kendiliğinden düzelir kesin olarak
Samsungm21o1
Active Level 4
TV
İnternet servis sağlayıcısı dan ip adresimin değişmesini isteyeyim belli bir yararı olur olmazsa senin dediğin gibi bekleyelim
0 Likes
XdaDevelopers
Expert Level 3
TV
Bence hiç ellemeyin düzelecek kendisi
Yarın akşama kadar düzelmez ise statik ip ataması isteyin sağlayıcı hangisi ise
Samsungm21o1
Active Level 4
TV
Aşağıda aynı servis sağlayıcı dan gelen başka bir hat daha var WiFi bağlandığınız da yine YouTube girilmiyor ama aşağıdaki hi-level marka TV Youtube giriyor
0 Likes
XdaDevelopers
Expert Level 3
TV
Uygulama açılacaktır emin olun düzelecek haberiniz yokken hatta