cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yeni aldıgım televizyonda diket çizgiler

(Topic created on: 10-13-2020 09:42 PM)
102 Views
NoStoP35
Beginner Level 3
Options
TV

26 eylul tarihinde  50TU7000 televizyon satın aldım. Servis kurulum talebinde bulundum 28 eylul tarihinde kurulum için geldiler. Televizyonunun kurulumunu gerçekleştirdiler. Televizyonun ekranında dikey çizgiler vardı. Servis raporu tuttu. Değişim için onaya gönderdiler.Onay verildi. televizyonu siparise verdiğimden yaklasık 1 ay geçti. Ne değişim yapıldı. Nede bir bilgi verildi. Ben boyle sacma sapan birsey görmedim. Musteri hizmetlerini defalarca aradım. belki 20 defa aramısımdır. Ama hiç bir sonuc alamadım. Bir daha aman aman samsung urunlerini ne alırım nede tavsiye ederim. Sizden artık ne bir hizmet nede degisim istiyorum.Bıktırdınız !!! Artık konuyu yargıya tasıdım. 

2 Comments
OnurT
Active Level 8
TV
sizin adınıza üzüldüm doğrusu umarım sorununuz en kısa sürede çözüme kavuşur.
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
TV

Merhaba NoStoP35,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle, yaşadığınız süreç için üzgün olduğumu iletmek isterim. Samsung ailesi olarak müşteri memnuniyeti, önceliğimizdir. Talebiniz, ilgili birimler tarafından takip edilmekte ve süreciniz devam etmektedir. En kısa zamanda sürecin tamamlanması ve tarafınıza dönüş yapılması için ilgili birimlere bilgi verilmiştir.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes