cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG TELEVİZYON WİFİYE BAĞLANDIĞI ZAMAN KAPANIYOR

(Topic created on: 07-21-2021 11:07 PM)
116 Views
CryFeelESL
Active Level 3
Options
TV

Merhaba benim bir sorunum var samsung televizyon wifiye bağlandıktan sonra bir kapanıyor bir açılıyor bir kapanıyor bir açılıyor bende anlıyamadım sorun ney diye cevap verirseniz çok memnun olurum

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Lobao
Active Level 9
TV
Televizyondan yazılım güncelleştirmesi kontrol edin. Kablolu bağlantıda aynı durum varmı kontrol edin. Bu işlemleri denediğinizdede aynı durum varsa 4447711 samsung çağrı merkezi numarasından yada canlı destek bölümünden servis talep edebilirsiniz.

View solution in context

0 Likes
4 Comments
TV
Vallaha çok ilginç bir sorun. Aklıma bir şey gelmedi ama Televizyonu sıfılamayı deneyin. Sadece kanal listesini düzeltlmeniz gerekir bu kadar.
Eğer sorun çözüldüyse bu benim yorumumdan 3 noktaya basıp çözümü kabul edebilirsin. 😊
0 Likes
CryFeelESL
Active Level 3
TV

Televizyonu mu hmm tamam deniyim teşekkürler başkaların yorumunada bakıyım moderatörler gelirse iyi olur

0 Likes
TV
Tamam teşekkürler.
0 Likes
Solution
Lobao
Active Level 9
TV
Televizyondan yazılım güncelleştirmesi kontrol edin. Kablolu bağlantıda aynı durum varmı kontrol edin. Bu işlemleri denediğinizdede aynı durum varsa 4447711 samsung çağrı merkezi numarasından yada canlı destek bölümünden servis talep edebilirsiniz.
0 Likes