cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekran sorunu

(Topic created on: 05-26-2020 11:48 PM)
313 Views
Mehmet76
Beginner Level 2
Options
TV

26.05.2020 tarihinde evde kullanmış olduğum televizyon için gelen servisin (FMS) açıklamasıFabrika Merkez Servis  Ue55js9000txtk model numaralı televizyon 4 sene sonunda backlayt grubu (Led Grubu) kısa devre olduğundan dolayı panel altında bulunan reflektör grubunun yanık olduğu tesbit edilmiştir . Evimde kullanmış olduğum 3 adet televizyonların panel sıcaklıklarını  dijital termo metreyle kontrol ettiğimde panel sıcaklığı 27c 29 C derece olduğunu tesbit ettim . Bahsi geçen ue55js9000txtk model nolu cihazın panel sıçaklığı (FMS) Fabrika Merkez Servisinin gözetiminde dijital termo metreyle kontrol ettimde 50c olduğu Samsung yetkili personele gösterilmiştir ve bunun (Cihazın Teknik Hatası olduğunu rapor etmiştir. Gelelim işin traji komik tarafına kullanıcı hatası olmayan bir ürün için benden (4700 TL) panel değişim bedeli isteniyor. Bu cihaz zaten üst sınıf bir ürün . Bizler 4 senede bir yeni bir cihazmı alacağız yada tamir için televizyonun yarı bedelinimi vereceğiz . Evde kullanmış olduğum bu cihaz 50 C ilk bir ısıya ulaşıyor ısıdan dolayı panel altındaki reflektörden sızan gazdan zehirlensem olduki zehirlenerek ölmedim Yanarakmı ölmemiz gerekiyor . Samsung gibi dünya markası diyorum ama sanırım dünya markası deyil kullanıcının ya zehirlenerek yada yanarak ölmesi hiçte ölemli deyil . Ar-Ge  kısmındaki bir hata ne (Kullanıcının hayatından önemli nede cebindeki paradan önemli deyil) Bu hatanın Samsung tarafından Acil bir şekilde ele alınıp belli model de olan tüm cihazlarını gerekirse evet hatalı üretim sonucu (Siz kullanıcımızın  hayatı bizler için daha önemli deyip hatalarını düzeltmesini beklerdim )  Ama sadece. Beklememiz gerekiyor galiba .

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
TV

Merhaba Mehmet76,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Konunun detaylı incelenebilmesi için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmaya çalışacağız.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
1 Comment
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
TV

Merhaba Mehmet76,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Konunun detaylı incelenebilmesi için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmaya çalışacağız.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes