cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

65Q60R Qled

(Topic created on: 06-11-2020 10:48 AM)
439 Views
Erdibaysak
Active Level 1
Options
TV

Merhaba 

henuz dun aldigim televizyonum youtube dan 4k video izlerken goruntu donuyor . Renk renk kirilmiscasina bir goruntu kaliyor 1080p e aldigimda duzeliyor. Kapatip actigimda Tv i sorun duzeliyor 3 5 video ya gectigimda tekrar ayni.  Sorun nedir. 1 gunluk cihaz

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
TV

Merhaba Erdibaysak,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
9 Comments
Zülkarneyin
Beginner Level 2
TV
Merhabalar bende de 8 serisi var. tv kablosuz bağlı ise 4k da sorun oluyor ve min 24mbps bağlantı gerekiyor. tvnin internet tarayıcısından speed test yapıp değerlere bi bakın 30 40mbps downloadınız varsa sorunsuz çalışması lazım aksi bi durum varsa mesela 10 12 mbps görüyorsa modemle sağlıklı haberleşemiyordur. bi diğer mevzuda tvniz 5ghz kablosuzu destekliyor modeminiz 2.4 ghz ise 5ghz destekli bi modemle değiştirmenizde yarar var. 2.4ghz de 300mbps alırken 5ghzde 866mbps alırsınız
0 Likes
Erdibaysak
Active Level 1
TV

Merhaba internet hiziyla alakali bir problem degil bu tv den once nu8000 55 ekran tv e sahiptim goruntu donuyor video degil 50 mb internetim kabloyla bagli tv e daha onceki televizyonumda hicbir problem olmadi. Netflix va sorunsuz izletiyor sadece youtube da problem goruntu donuyor video devam ediyor ekran desteklemiyormus gibi

0 Likes
a50cihesap2
Active Level 8
TV
bende nu 8000 55 var sorun internetle alakali 100mb de herhangi bir sorun yok 3noktadan çözüm kabul edersen sevinirim
0 Likes
Erdibaysak
Active Level 1
TV

Sorun internetle alakasi yok benim eski televizyonumda nu8000 di en ufak donma yasamadim ayrica video devsm ediyor goruntu donuyor 50mb internetim gayet yeterli

0 Likes
a50cihesap2
Active Level 8
TV
ozaman arayuz gunvellemesi bekleyebilir veya uzaktan erisim destwgi alabilirsin
0 Likes
a50cihesap2
Active Level 8
TV
merak ettim nu 8000 dwn neden gectiniz bende kullaniyorum da
0 Likes
Zülkarneyin
Beginner Level 2
TV
hım anladım sorunu samsung desteğe bildirirsen uzaktan bağlanıp yardımcı olmayı denerler, ama öncesinde cihazı bi sıfırlayıp tekrar denemenizde fayda var. demin de bahsetmiştim tvnin internet tarayıcısından hız testi yaptınizmı tv nekadar downloada ulaşılabiliyor.
0 Likes
Erdibaysak
Active Level 1
TV

Evet oyle yapacagim tesekkurler fakat 10 saatlik cihaz 0'lamanin cozum olcagini dusunmuyorum olctum 45 mb aliyorum kabloyla

0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
TV

Merhaba Erdibaysak,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes