cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekran yansıtma

(Topic created on: 01-02-2020 10:42 AM)
15989 Views
Alembeyli
Active Level 1
Options
TV

S7 den 55nu8000 tv ye ekran yansıtmada sıkıntı yaşıyorum. Tefonumdan diğer tv lere ekran yansıtmada bir sıkıntım yok. Diğer marka telefonlardan tv ye ekran yansıtmada bir sıkıntı yok yanlızca bu iki cihaz sıkıntı çıkarıyor. Her iki cihaz için bütün ayarları SIFIRLADIM fabrika ayarlarına döndüm ama sonuç değişmedi.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
TV

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Televizyon kumandasından;

Home tuşu > Ayarlar > Genel  > Harici Cihaz Yöneticisi  > Cihaz Listesi menüsünden telefonunuzun ismi görünüyor mu kontrol edilmelidir. Eğer isim görünüyorsa ve reddedilmiş ise izin verilmelidir.

Bu işlemin ardından sorun devam ederse, konunun detaylı incelenebilmesi için cihazınızın uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. İşlem için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
GFB_üyesi
Active Level 10
TV

S7 dediğin, SM-G930F / Galaxy S7  midir?  Birde her iki cihazda aynı Wi-Fi'ye bağlı mı? Televizyon'da Smart Hub sıfırladıktan sonra kontrol ettin mi? 

0 Likes
ilyasdemir3
Active Level 1
TV
smart wiev ve samsung thing uygulamalari ile yapabilirsin
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
TV

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Televizyon kumandasından;

Home tuşu > Ayarlar > Genel  > Harici Cihaz Yöneticisi  > Cihaz Listesi menüsünden telefonunuzun ismi görünüyor mu kontrol edilmelidir. Eğer isim görünüyorsa ve reddedilmiş ise izin verilmelidir.

Bu işlemin ardından sorun devam ederse, konunun detaylı incelenebilmesi için cihazınızın uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. İşlem için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes