cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Smart switçten android sürümünü nasıl düşürüm

(Topic created on: 09-14-2021 06:09 PM)
280 Views
Planlıeskitmeçokfay
Active Level 9
Options
Smart Switch

Cihaz android 8 sürümü 6 düşürmek istesek diyelim  düşürdük 8 e yükseltmek istedim yine yüksektebiliyormuyuz

11 Comments
01a65
Expert Level 2
Smart Switch
Merhaba
Cihazınızı orjinal yazılım ile kullanın Ayrıca Android 8'in altına düşürme yapsanız bile Android 6 veya 7 ye kadar düşünürseniz bile sürümü cihazınıza kolay kolay bir şey yükleyemezsiniz Android 8 de orijinal sürümde kalmanızı öneri ve tavsiye ederim her zaman en iyisi orijinaldir Bunu unutmayın
Smart Switch
Hayır hani fabrika sürüm yani android 6 da birşey yüklenmiyor mu
MehmetYalcn
Expert Level 5
Smart Switch
Tekrar yazılım güncellemesi ile yükseltebilirsin sanırım yada aynı düşürdüğün yoldan geri yükseltebilirsin Birşey yükleyememe diye birşey de olmaz Sadece bazı uygulamalarda sürüm farkından dolayı sıkıntı yaşayabilirsin
Smart Switch
Anladım çok sağol mehmet galaxy fold 3 deki samsung müsic uygulamasının özelliği banada gelmiş aşağıdaki navigasyon çubuklarının sağa veya sola alabiliyor çok iyi yapmışlar android 11 i
MehmetYalcn
Expert Level 5
Smart Switch
Rica ederim Hayırlı olsun
Smart Switch
Sağol çok iyi oldu bende diyorum s6 lite a gelse aynısını ona eklemişler galaxy fold 3 karaşımı tab s6 lite ım oldu😍😍😍
MehmetYalcn
Expert Level 5
Smart Switch
Bende güncellemeyi bakayım bana gelmiş mi 🙂
0 Likes
Smart Switch
Tabs6litekullanıcısı adlı hesabından niye girmiyon
Smart Switch
Vardal cihaz dinlenmede yüzde 15 de takıcaktım işim çıktı bi baktım cihaz yüzde 13 olmuş hemen taktım allah dan birşey olmadı o yüzden dinlenmede bu hesaplayım o dinlenene kadar