cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Poco X3 GT cihazımdaki notlarımı, Samsung telefonuma nasıl aktarabilirim?

(Topic created on: 10-03-2022 05:49 AM)
831 Views
Halokaf
Active Level 1
Options
Smart Switch

Bir yolunu bulamadım, yardıma ihtiyacım var.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
narcosis
Expert Level 5
Smart Switch
Kendiniz notlari taşırsınız notlara basılı tutarak paylaş ile yaparsiniz başka da yolu olmaz diye düşünüyorum.

View solution in context

13 Comments
Solution
narcosis
Expert Level 5
Smart Switch
Kendiniz notlari taşırsınız notlara basılı tutarak paylaş ile yaparsiniz başka da yolu olmaz diye düşünüyorum.
Halokaf
Active Level 1
Smart Switch
Paylaş seçeneği yok malesef. Notların sayısı da çok. Galiba tek tek metni kopyala yapıştır yapmam gerekecek 😕
narcosis
Expert Level 5
Smart Switch
Paylaşım yoksa kötü olmuş ya
Cyber猫
Active Level 7
Smart Switch
Google a yedekleyip ordan alabilirsiniz 😊
Halokaf
Active Level 1
Smart Switch
Öyle bi seçenek bulamadım, notları googleye yedeklemiyor sadece xiaomi could'a yedekliyor, onunda uygulaması xiaomiden başka cihazda çalışmıyor. Kafayı yiyeceğim :))))
Cyber猫
Active Level 7
Smart Switch
Ala ala bende bundan 2 ay oncesine kadar xiaomi kullaniyodum , google one a kaydedebiliyor diye hatirliyorum android oldugu icin 😮 ama bi arastirmak lazim suan elimde xiaomi cihaz olmadigi icin emin olamadım 😔 üzdü ..
Cyber猫
Active Level 7
Smart Switch
Olmadi samsung telefonundan , xiaomi notlarının kamerayla resmini çek , one ui in yeni versiyonunda fotograftaki metni tanımlama olayı var fotograftan kendi notlarina kaydedebilirsin sanırım 🤔
Halokaf
Active Level 1
Smart Switch
Google One de çözüm olamadı. Acaba uygulamaları yedeklemedim, onunla ilgili bi durum mu 🙄 Aa o da olur aslında. Yine de koplaya yapıştır şuan için ilk çözüm gibi görünüyor. Teşekkür ederim 🙏
Cyber猫
Active Level 7
Smart Switch
Rica ederim, ya olmadi el ile yazarsınız artık 🤭 xiaomi pismanlıktır birkez daha kanıtlandı 🙏🏻