cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

orjinal hesabimin son gorulme tarihi 8 temmuz?

(Topic created on: 07-11-2020 12:25 PM)
638 Views
-Tøpraks9plusyedek-
Active Level 10
Options
Samsung Members

Hesabim 21 haziranda 90 gun yani 3 ay ban yemisti ama 21 haziranda

Samsung internet te members ta ne zaman son online oldugu saat ve zamani gosteriyor
Bende kendi orjinal hesabima baktigimda hesabim 8 temmuzda çevrim içiymis
Ama benim hesabim hazirnada 3 ay ban yedi nasil 8 temmuzda çevrim ici oluyor yoksa moderatorler hesabima girip bir seyler mi yapiyor anlamadim siz anladinizmi?

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba Topraks9pľus,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm.

Son çevrimiçi olunan zaman konusunda yaşadığınız durum, İstanbul ve Kore’deki ilgili birimlerimizce incelenmektedir.

Öncelikle hesabınıza herhangi bir erişimin sağlanıp sağlanmadığı kontrol edilmiş ve hesabınıza başka bir kullanıcı ya da bir moderator tarafından erişim sağlanmadığı teyit edilmiştir.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
23 Comments
Brazl
Active Level 7
Samsung Members
Ben de anlamadım. Gerçekten çok garip
Samsung Members
ya bu moderatörler yine bir kac seyleri silip bir kac seyimi dusuruyor yada biri benim hesabimin banini kaldirmayi basarip girdi
ama ben giremiyorum😔
Samsung Members
yorumlar neden hala açık?
0 Likes
inf4ndroid
Expert Level 5
Samsung Members
Bahsettiğiniz gibi moderatörler olabilir ya da hesaba giriş yapmayı denediyseniz bunu da çevrimiçi olarak göstermiş olabilir.
Samsung Members
ben son 3 hafta hesabima giris yapmaya calismadim
ama moderatorler banimi uzatmak icin hesabimi kolacan ediyorlar galiba
0 Likes
Samsung Members
yorumlar hala neden açık? 😅
inf4ndroid
Expert Level 5
Samsung Members
Samsung moderators have been kicked for being afk 😄
Samsung Members
😂🤣
Samsung Members
İlk olaeak moderötörler böyle bir şey yapamaz çünkğ srn samsung account ile giriyosun senin hesabına girmek için samsung account ın şifresi lazım eğer şifreni biliyorlarsa moderetörler ınlara dava açma hakkına sahipsin ç0nkü samsung accountun ile sen bir sürü şeye giriyosun e postaların fln dava etme hakkında şurdan geliyor (kanıtlayabilirsen) özel hakların ihlali ama sen girmedim diyosun eğer doğruyu söylüyosan geçmiş olsun belkide tüm hesapların çalınmış olabilir