cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

a30s videolarda donma problemi

(Topic created on: 05-19-2020 05:15 PM)
94 Views
mistik
Active Level 4
Options
Samsung Members

Arkadaşlar sizinde telefonlarda videolari izlerken donma sorunu varmı? Her yolu denedim garantiye bile  gönderdim hala aynı şekilde  devam ediyor.

8 Comments
A50Realkinq
Active Level 10
Samsung Members
hangi tarayicida yada kendi video yerindemi drtay verebilirmisin
mistik
Active Level 4
Samsung Members
youtube facebook arayüzü ve facebook watch video bölümleri google dan girdigimde de videolar donuyor bir video da dakikası önemli değil izlerken 10.saniyesi 20. saniyesinde ekran kare kare donuyor.
0 Likes
BehramGur
Active Level 4
Samsung Members
detay ver lütfen
0 Likes
mistik
Active Level 4
Samsung Members
bu şekilde donuyor.
BehramGur
Active Level 4
Samsung Members
yazılımsaldır buyük ihtimalle eğer internet çok zayıf değilse. baska bi internet bağlantısıyla denedin mi? veya kendi hattinin internetiyle denedin mi ayni sey mi yasaniyor yine?
0 Likes
mistik
Active Level 4
Samsung Members
youtube facebook arayüzü ve facebook watch video bölümleri google dan girdigimde de videolar donuyor bir video da dakikası önemli değil izlerken 10.saniyesi 20. saniyesinde ekran kare kare donuyor.
0 Likes
mistik
Active Level 4
Samsung Members
yaşadığım problem basit bir şey olsa önemli değil diyecem artık ama telefonda aktif kullanılan özellik yani olmayınca olmuyor işte.
0 Likes
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Samsung Members

Merhaba mistik . Yaşadığın sorunun uygulama kaynaklı olduğunu söyleyebilirim. Daha önceden bu tarz sorun ile ben karşılaşıyordum, uygulamaya güncelleme geldikten sonra sorun kalmadı. İstersen uygulamaları sil ve tekrar yükle. Sorun devam ederse, yedekleyip sıfırlamanı öneririm. 

0 Likes