iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

a30s videolarda donma problemi

(Konunun oluşturulma tarihi: 05-19-2020 11:28 AM)
mistik
Active Level 4
Seçenekler
Samsung Members

Arkadaşlar sizinde telefonlarda videolari izlerken donma sorunu varmı? Her yolu denedim garantiye bile  gönderdim hala aynı şekilde  devam ediyor.

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
GFB_üyesi
Active Level 9
Seçenekler
Samsung Members

Merhaba mistik . Yaşadığın sorunun uygulama kaynaklı olduğunu söyleyebilirim. Daha önceden bu tarz sorun ile ben karşılaşıyordum, uygulamaya güncelleme geldikten sonra sorun kalmadı. İstersen uygulamaları sil ve tekrar yükle. Sorun devam ederse, yedekleyip sıfırlamanı öneririm. 

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
8 Yorum
A50ÖRDEK
Active Level 9
Seçenekler
Samsung Members
hangi tarayicida yada kendi video yerindemi drtay verebilirmisin
mistik
Active Level 4
Seçenekler
Samsung Members
youtube facebook arayüzü ve facebook watch video bölümleri google dan girdigimde de videolar donuyor bir video da dakikası önemli değil izlerken 10.saniyesi 20. saniyesinde ekran kare kare donuyor.
0 Övgü Puanı
BehramGur
Active Level 4
Seçenekler
Samsung Members
detay ver lütfen
0 Övgü Puanı
mistik
Active Level 4
Seçenekler
Samsung Members
bu şekilde donuyor.
BehramGur
Active Level 4
Seçenekler
Samsung Members
yazılımsaldır buyük ihtimalle eğer internet çok zayıf değilse. baska bi internet bağlantısıyla denedin mi? veya kendi hattinin internetiyle denedin mi ayni sey mi yasaniyor yine?
0 Övgü Puanı
mistik
Active Level 4
Seçenekler
Samsung Members
youtube facebook arayüzü ve facebook watch video bölümleri google dan girdigimde de videolar donuyor bir video da dakikası önemli değil izlerken 10.saniyesi 20. saniyesinde ekran kare kare donuyor.
0 Övgü Puanı
mistik
Active Level 4
Seçenekler
Samsung Members
yaşadığım problem basit bir şey olsa önemli değil diyecem artık ama telefonda aktif kullanılan özellik yani olmayınca olmuyor işte.
0 Övgü Puanı
Çözüm
GFB_üyesi
Active Level 9
Seçenekler
Samsung Members

Merhaba mistik . Yaşadığın sorunun uygulama kaynaklı olduğunu söyleyebilirim. Daha önceden bu tarz sorun ile ben karşılaşıyordum, uygulamaya güncelleme geldikten sonra sorun kalmadı. İstersen uygulamaları sil ve tekrar yükle. Sorun devam ederse, yedekleyip sıfırlamanı öneririm. 

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı