cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yeter!!!!

(Topic created on: 08-28-2021 01:14 PM)
413 Views
TeknoB
Active Level 10
Options
Samsung Members

Membersta kimse yardım etmeyen sadece resim paylaşarak expert levele ulaşan ve sadece 1 tane çözümü onay almış insanlar bile Active 10 level ken  gerçekten yardımcı olanların lvele hep düşük kalıyor yetmiyormuş gibi bu gönderileri paylaşanların yorumu kapatılıyor bende dahil şaka gibi platform

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba TeknoB,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Doğru
Samsung Members
Aynen. Mesela atıyorum Hebele Hübele diye bi kullanıcı, (hayâli) 2 gün sürekli forumda aktif oldu ama hava beginnerda. Bu level sisteminin değişmesi lazım. Ve ben durduk yere expert olmuştum bigün. (Ana hesapta)
TeknoB
Active Level 10
Samsung Members
Öyle girip bakınca da rozet sayısı 4 yada 5 oluyor genellikle bu tarz kullanıcılar
Samsung Members
Aynen ya.
BoraS20FE
Expert Level 5
Samsung Members
Dediklerinize sonuna kadar katılıyorum. Level konusunda bir şey söylemek istiyorum: benle aynı levelda olan birkaç kişiye bakayım dedim. Active Level 3 olanlardan birinin 0 çözümü,1 gönderisi, 6 yorumu var. Diğerinin 0 çözümü, 0 gönderisi, 5 yorumu var. Başkasının 10 gönderisi, 0 çözümü ve 52 yorumu var. Benim ise 20 gönderim, 330 yorumum, 23 çözümüm varken ben neden saydıklarımla aynı seviyedeyim? Şu seviyelere çözüm bulunsun artık 😔
TeknoB
Active Level 10
Samsung Members
Aynen öyle umarım düzelir
Samsung Members
Benim diğer hesabim 5 aydır burdayım hâlâ active level 6. Gerçekten 1000 den az begenisi olan ,çözümü az olanlar bile benden yuksek. Anlam veremiyorum
ben006
Expert Level 5
Samsung Members
Aslinda onemli bir yani yok
Samsung Members
Yapacak bişey yok güvenecek birkaç kişi var ben onların cevabını kale alıyorum
0 Likes