cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yeni Edge Panel One UI (2.5 3.0 3.1)

(Topic created on: 09-14-2020 05:59 PM)
1378 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Arkadaşlar samsung yeni açıklamasına göre A ve M serisi cihazlara yeni edge panel ve uygulama panelini cihazlara verecek resmi açıklama geldi samsung tarafından şuan için yavaş yavaş cihazlara güncelleme gelecektir bazı cihazlara one uı 2.5 ile bazı cihazlara One UI 3.0 veya One UI 3.1 ile gelecektir 

image

image

Malesef A10 A20 A30 A50 A70 A80 cihazları için bilgiyi araştıramadım 
25 Comments
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Samsung Members
Emeğine sağlık. A10, A20, A30, A50, A70 ve A80 cihazları için bilgi alamasak ya da öğrenemesek bile bu özelliğin güncelleme ile geleceğini duymak gerçekten güzel. Tekrardan emeğine sağlık 😊
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
rica ederim kardeşim 😊 eğer elime bilgi geçtiğinde sizlere paylaşacağım
Samsung Members
NOLUYORKİ BÖYLE OLUNCA ONE Uİ YÜKSELİNCE OZELİK GETİYORMU OHA M SERİLERİNİN ÇOĞU ALACAKMI
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
android 11 ile one uı 3.0 olucak ve yeni özellikler cihazlara gelecektir
Samsung Members
HEPSİNE Mİ ALFATÜK KARDEŞIM BİR ŞEY DAHA SOYLİCEM BENİM CİHAZIM M10 GELİRMİ BUNLARDAN BIDE GENE TESTE GİRMİŞ NE TESTİ BUBAKARMISIN BİR ALFATÜRK KARDEŞİM BENİM
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
m10 cihazına malesef gelmeyecektir çünkü android 8 ile çıktı android 10 aldı ve sadece güvenlilik güncellemesi gelecektir m10 cihazına

şuan m10 cihazına eylül güncellemsi test ediliyor Düzletme güncellemesi gözüküyor

Eğer sadce güvenlik güncellemesi gelirse özellik güncellemesi gelmez sadece cihazın güvenliğini iyileştirir

1300 tl mı siz bir servise gidin fiyattı ı sorun sonra gidin başka bir yere

En sonki habere göre alıcak gibi A50 cihazı
Samsung Members
OK ALFATÜRK KARDEŞİM BENCE YA VERIRLER YADA VERMESLER ŞUAN BELLİ DEĞIL GALIBA AMA BIRİDE DEDİ SENİN CİHAZ ÖNE 2.5 ÖLÜR DEDI TAM BİLMİYORUM
Samsung Members
ALFATÜRK KARDEŞİM A90 ÇIKMIŞ 5 GELİ ONUMU ALİM YOKSA A71 MI ALİM BIDE SSUNG GALAXY A71 DEN ŞARZI DURMADAN DÜŞEN DIYENLER VAR ŞIYATÇİ OLANLAR VAR SARZI 2 GÜN GIDIYORMU KULLANSAM DAHİ
0 Likes
mstacpym
Expert Level 1
Samsung Members
emeğine sağlık kardeşim. çok güzel bir paylaşım