cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yapay zeka ve sinir ağları hakkında

(Topic created on: 04-25-2021 04:05 PM)
RecepF
Expert Level 5
Options
Samsung Members

ücretsiz Samsung dersleri 

 
image
 
 
Samsung, halka sinir ağları ve yapay zeka üzerine 16 ders yayınladı. Projenin amacı, öğrencilere çeşitli algoritmaların pratik uygulamasının özellikleri hakkında bilgi edinme fırsatı vermektir.
Samsung IT Academy projesinin organizatörü, Güney Koreli şirketin Rusya bölümüdür. Dersler Aralık 2020'de Stepik platformunda yayınlandı ve daha sonra kurs geniş bir izleyici kitlesine sunuldu.
 
 
image
 
Samsung IT Academy, 2017'de başlatılan uzun vadeli ücretsiz bir sosyal eğitim programıdır. Projenin amacı, öğrencilere makine öğrenimi algoritmaları ve modellerinin pratik uygulamasının özellikleri hakkında bilgi edinme ve bunların altında yatan teoriyi daha derinlemesine inceleme fırsatı vermeye çalışmaktır. Ders konuları geniştir ve hem deney yapma, veri hazırlama, yarışmalara katılma hem de üretken ağlar, stil aktarımı, bölümleme ve algılama gibi bireysel sinir ağı teknolojileri üzerine genel konuları içerir. Bugün, Samsung IT Academy programı kapsamında dersler Rusya ve Kazakistan'daki 34 üniversitede yapılmaktadır.
 
image
 
 
Rusya'da yapay zekanın geliştirilmesine büyük önem veriliyor: 2030'a kadarki dönem için Ulusal Yapay Zeka Geliştirme Stratejisi oluşturulmuş ve“ Yapay Zeka ”federal projesi başlatılmıştır. Samsung IT Academy projesinin yapay zeka konusundaki eğitim parkurunun üniversiteler tarafından yüksek talep görmesi tesadüf değil. Samsung Electronics'in BDT ülkeleri genel merkezindeki kurumsal projeler direktörü Sergey Pevnev, uluslararası uzmanlığı hem projenin ortak üniversiteleriyle hem de makine öğrenimi ve sinir ağları dünyasında ustalaşan herkesle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz "dedi. .
 
 
 
2 Comments
SeyyitEfendi
Active Level 7
Samsung Members
Bu güzel bilgiden dolayı teşekkür ederim .
RecepF
Expert Level 5
Samsung Members
Rica ederim