Highlighted
Active Level 4

Bixyby ve samsung sesli klavyede TÜRKÇE dil desteğinin olmamasını şiddetle kınıyorum. 

Samsung firması yıllardır TÜRKİYE pazarında çok büyük bir paya sahip olmasına rağmen Türk müşterilerinin genel ihtiyaçlarını gözardı etmesi kabul edilir değil. Bir zahmet Samsung Türkiye yetkilileri bu işe el atıp süreci hızlandırsın.
1 KABUL EDİLEN ÇÖZÜM

Kabul Edilen Çözümler
Highlighted
Moderator
Moderator

Merhaba wdvisal,

Ben Turuncu. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...
6 Yorum
Highlighted
Active Level 10
tabi ya ne varsa eskilerde var.eskiden ingilizce uygulama çıksın.3 günde hemen türkçe yaması yapılıp turkiyede ünlü kişilerin seslerini kodekleniyordu
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Expert Level 2
Maalesef, bu konuda arka planda bırakılıyoruz.
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 4
Türkiye samsung yetkilileri çalışmıyor diyebilir miyiz?
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 6
klavye de Türkçe dili açabilirsin. klavye yönete girip samsung sesli girişi kapatiniz.
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 4
klavye türkçe . Sesli giriş de Türkçe dilini desteklemiyor. Desteklediği diller ingilizce almanca kore portekiz çin vs TÜRKÇE yok malesef:(
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Moderator
Moderator

Merhaba wdvisal,

Ben Turuncu. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Yanıtla
Yükleniyor...