cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Sizce Samsung Members'ın En Büyük Eksiği Ne?

(Topic created on: 11-25-2023 02:44 PM)
135 Views
HalidErdoğan
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Arkadaşlar bu gönderide başlıktaki gibi Members uygulamasına eklenmesi gereken özellikler ile alakalı bir gönderi açmak istediğim. Bu eksiklikler farkedilip ekleme/düzeltme yapılırsa daha keyifli bir Members ortamı sağlanabilir. Moderatör büyüklerimden ricam bu gönderiyi dikkate alsınlar ve gerekli birimlere iletsinler.

İzninizle ben de aklıma gelen bir eksikliği yazayım:

Bence Members'a tüm cihaz modellerinin olduğu bir kısım eklenmeli. O kısma girildiği zaman modeller ile alakalı açılan gönderilere göre tüm modellerin yukarıdan aşağıya doğru sıralaması olmalı. Bir model hakkında ne kadar çok gönderi açılırsa o modelin sıralaması da en yüksekte olur. Böylelikle sorunlu ve sorunsuz modeller bazında bir sıralama yapılabilir. Ayrıca kullanıcılar herhangi bir modele girip o model ile alakalı açılan tüm gönderileri de görebilmeli. Bu şekilde bakmak isteği cihaz ile alakalı açılan tüm gönderileri görebilir.
 Bu özellikler ile yeni cihaz alacak kullanıcıların daha bilinçli bir şekilde cihaz satın alması sağlanabilir.

Sizin de yorumlarınızı aşağıya bekliyorum 😊.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba  HalidErdoğan ,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

5 Comments
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Başkalarıda dahi söylese kendi politikasını uygulayacak firma %2 lik dikkate alır burda yazılanları diye düşünüyorum..
Samsung Members
Her hesap açana yorum ve eleştiri hakkı verilip,bunların kontrol edilmeyip,burada sürekli kaos oluşması ve aynı sorunlar için sürekli paylasımların oluşturulmasının önüne geçilmemesi.Ayrıca moderatörlerin bilgisizliği ve hiçbir konuya çözüme ulastıramamaları ile konu kapatmaları.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Samsung Members ın en büyük eksiği her ülkeye farklı özellikleri ve yarışmaları yapması (Örneğin kore hesabımda bir çok kuponum ve kazandığım hediye kahvem var )

Bence bunu yapmaması gerekiyor bir aileyiz ama eşitlik yok ,bu bana yanlış geliyor .

Umarım 2024 te Bir şeyler değişir 😊 🙏
HalidErdoğan
Expert Level 5
Samsung Members
Anladım abi, İnşallah güzel şeyler ile değişir 😊
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba  HalidErdoğan ,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz.

Teşekkürler.
MOD