cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung s20fe exynos 12 andiroid guncellemesi gelmemesi

(Topic created on: 01-12-2022 12:03 AM)
216 Views
Sebahattinnnn
Active Level 1
Options
Samsung Members

Güncelleme konusunda bilgisi olan varmi snapdragon gelen Güncelleme exynos niye gelmiyor 

7 Comments
muhep
Active Level 3
Samsung Members
Vallahi çatladım. Günde en az 5 kez kontrol ediyorum. 10 ocakta chekfirm iki bildirim attı. En son 24 Aralıkta atmıştı.
Sebahattinnnn
Active Level 1
Samsung Members
Anlamadım
qreens20plus
Active Level 4
Samsung Members
😄
gargantua
Active Level 2
Samsung Members

Sen kendin islemci uretiyorsun, islemci dunyasina rekabet getirmeye calisiyorsun. Harika. Peki sen kendi islemcine sahip kullanicilarini karanlikta birakirsan, destek vermezsen, bilgilendirmezsen o kullanici bir daha neden seni tercih etsin? Neden guncellemeler konusunda bu kadar yavassiniz?

Ayni marka/model/seri telefonlardan Snapdragonlu islemcilere guncelleme geliyor, Exynos kullanicilari icin herhangi bir bilgilendirme yok. Bana Aralik-Ocak dediler zaten demeyin, birebir ayni telefon; Exynos senin kendi urunun zaten oncelik vermen gerekiyor cunku digerine gore performansi zayif, batarya yonetimi zayif. Yani cok basit ya, bir tarafta rakibinden gerideysen baska alanda one cikmalisin ve bu senin elinde. Neden Exynos kullanicilari Android 12 guncellemesini hala bekliyor? Basit bir aciklama rica ediyorum, Snapdragon tarafinda cozulen ama Exynos tarafinda cozulemeyen nedir?
Sebahattinnnn
Active Level 1
Samsung Members
Cok güzel bir şekilde yazmışsın 100% katılıyorum söylediklerine sesimizi duyuralım arkadaşlar yardımcı olsun begensin yorum yapsın bir açıklama bekliyoruz s20fe güncelleme veriyorsa ayni anda versin bu nedir s serisi telefon kullanıyoruz maruz kaldığımız muameleye bak bi s serisi üst sekmet oluyor para verirken üst sekmet peki güncellemeler ne alemde kesinlikle saçmalık bir modele güncelleme ayni anda verilmesi gerekir
Sebahattinnnn
Active Level 1
Samsung Members
Söylemek istedigim snapdragon güncelleme veriyorken ahni anda exynos vermek zorunda çünkü bir modelde iki farkli işlemci var ayni modeli kullanan adama güncelleme geliyor baska birkisi exynos ayni model kullanıyor diye güncelleme alamıyor resmen rezillik
DrNKH
Active Level 4
Samsung Members
Samsung`un yazılım konusunda başarısızlığının kanıtı bence bu.