cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung members uygulamasında düzenlenen gönderi hakkında

(Topic created on: 09-12-2023 10:09 AM)
69 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Samsung Members

Selamünaleyküm herkese. Uygulamada Mesela bir konu açtığımızı varsayım açtığımız konuya daha Sonraları bir şeyler eklediğimizi veya konu içerisinden eklediğimizi veya konu içerisinden bir takım fotoğraf ya da yazı gibi şeyleri çıkardığımızı sildiğimizi varsayalım konuyu düzenledikten sonra yeniden yayınladıktan sonra konunun en yukarıda gözükmesi gerekiyor bence Mesela diyelim ki x0 kullanıcısı sabah saat 8'de bir tane konu açtı o konuyu da bir takım düzenlemeler ile açtığı konuyu düzenledi tekrar yayınladı ve bu işlemi de saat 9.00'da yaptığını varsayın açtığı konu saat 9.00'da yayınladığı zaman değişiklikler ile birlikte konu sanki yeni açılmış gibi en yukarıda gözükmesi lazım bence saat 8.00'de açılmış bir konu gibi altlarda gözükmemesi gerekiyor bence. Sayın Samsung yetkilileri bu konu sizi geri bildirim amacıyla açılmıştır.

Böyle düşünmemin sebebi açılan konu düzenlenip değişmeye uğradığı için mantıken böyle olması gerektiğini düşünüyorum
3 Comments
Samsung Members
Evet,olabilir.
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Samsung Members
o dediğin olmaz, suistimale çok açık. neden mi? herkes açtığı konu üstte görünsün diye döner iletisine bi nokta koyar yeniden düzenlemiş olur, o iş finishi tepede bitirme yarışına döner.
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba ahmed_turğut,

 

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

 

Teşekkürler.
MOD