cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung members Forum yavaşlık sorunu

(Topic created on: 04-05-2021 11:27 AM)
86 Views
ÆX51
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Merhaba arkadaşlar tek Ben de mi yaşanıyor bu sorun bilmiyorum ama sorumlu herhangi birinin profiline girdiğimde veya kendi profiline girdiğimde profil bilgileri aşırı geç yükleniyor ortalama 10 saniye falan bekliyorum Bir de mesela atıyorum benim yorum Sayın 3000 ise ben bir tane yorum yaptı onun profilimde güncellenmesi ortalama 5 dakika sürüyor benim gibi bu sorunu yaşayanlar varsa yazarsa sevinirim internet ile alakalı olduğunu düşünüyorsanız Hayır testi yaptığımda internetin gayet yüksek hızlarda Ayrıca farklı farklı internetlerde denememe rağmen hala aynı

8 Comments
mhmmd-altan
Active Level 7
Samsung Members
Evet members uygulamasında bi yavaşlık var uygulamayı acarken de bazen takılıyo bende
ÆX51
Expert Level 5
Samsung Members
Evet bende de uygulamayı açarken yine aynı şekilde profil bilgileri gibi yavaş yükleniyor yazmayı unutmuşum onu
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Merhaba kardrşim

Members ın sunucları ile kaynaklanan sorun kardeşim aynısı bir çok kişide mevcuttur
ÆX51
Expert Level 5
Samsung Members
Anladım teşekkür ederim
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Rica ederim kardeşim ne demek 😊
0 Likes
YiğitS10Plus
Active Level 10
Samsung Members
》Mobil veri (4.5G aktif) ile Samsung Members'a giriş yapmak için en az 40-50 saniye bekliyorum.
Mobil veri ile herhangi bir gönderi açmaya çalıştığımda çok zor yükleniyor bu hataları çok nadir yaşıyorum fakat can sıkıyor.

》Herhangi bir şekilde "Doğrudan Mesaj" kısmında kimseye mesaj gönderemiyorum sunucu hatası oluşuyor diyor.

》Mobil verideyken herhangi bir gönderiye mesaj gönderemiyorum.Aynı durum arada bir wifi için de geçerli.

》En güzel örnek Kore Samsung Members'ı hiçbir sorun yok bide bizimkine bakın...

》Artık şu uygulamayı optimize edin lütfen
mhmmd-altan
Active Level 7
Samsung Members
Samsung Türkiye herşeyde olduğu gibi **bleep** da geride maalesef
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba ÆX51,

Bu tespit ve geri bildiriminiz için teşekkürler. Sorunu kontrol ettik ve ilgili departmandan harekete geçmesini rica ettik. Konu ile ilgileniyoruz.

Teşekkürler.

MOD