cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Visit In

(Topic created on: 05-03-2021 10:01 PM)
2627 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Samsung Members


Samsung Visit In

Açıklama

Samsung Visit in, son derece düşük güç tüketen konum tabanlı işlevler sağlayan bir Samsung Electronics uygulamasıdır. 

1) Samsung Visit in, Samsung hesabının bir özelliğidir ve özelleştirme hizmetleri, haberler ve özel teklifler ile bu tür haber ve tekliflerin özelleştirilmiş reklamları veya gelişmiş kişiselleştirilmesi için ayrı onayınız ile etkinleştirilir. Etkinleştirdiğinizde ve avantajlar veya kuponlar sunan Samsung veya üçüncü taraf mağazalarına yaklaştığınızda, anında bildirimler yoluyla Samsung ürün ve hizmetleri hakkında ilgili pazarlama bilgilerini alacaksınız. Samsung hesap ayarlarında Haberleri ve özel teklifleri al'ı kapatarak istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz. 

2) Acil Durum Uyarıları özelliği, bir doğal afetin veya Acil Durum Uyarıları özelliğine sahip bulaşıcı bir hastalık bölgesinin yakınındaysanız bir acil durum açılır mesajı bildirir. Bu acil durum açılır özelliği, yalnızca Android OS'nin Konum ayarını etkinleştirirseniz etkinleştirilir. Samsung Visit'in kişisel bilgilerinizi toplamadığını veya konumunuzu hiçbir şekilde izlemediğini unutmayın. Bu özelliği devre dışı bırakmak istiyorsanız, Ayarlar'dan kapatabilirsiniz.
( Ayarlar > Uygulamalar > Samsung Ziyaret > Diğer ayarlar (dişli simgesi) > Acil durum uyarı ayarları > Acil durum uyarıları KAPALI ).

 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
 
0 Comments