cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Video Editor ile işlenen videoları whatsapp ile paylaşıldığında sesi yok

(Topic created on: 05-16-2022 10:04 PM)
128 Views
OKNPSTC
Active Level 3
Options
Samsung Members

Bir süredir farkettiğim bir sorun var. Ya Samsung, WhatsApp'a cephe aldı ya da tam tersi WhatsApp, Samsung'a 🤔 bu ikili düzen içerisinde pek çok hata ile karşılaşmaya başladım.

Öncelikle whatsapp yazılması üzerinden gelen fotoğraf, evrak, uygulamalar "Güvenli Klasör" konumuna taşınamıyordu, o sorunu çözdüm.

Şimdi de ses codecleri ile ilgili bir soru olduğu kanaatindeyim 🤔 Samsung'un severek kullandığım "Video editor" uygulamasından çıkan videoları whatsapp üzerinden paylaşmaya çalıştığımda videoların seslerinin çıkmadığını gördüm. Ne bende ne de iletilen kişilerde, hatta durum paylaşımlarında 🤔 bu sadece Samsung Video Editor, Canlı Mesaj uygulamalarından çıkan videolarda sorun oluyor 🤔

Böyle bir sorun yaşayan, çözümünü bulan var mı acaba? 🤔 (Lütfen başka bir video editor ile yeniden kodlayın deyip de insanın aklı ve bilgisini de sınamayın kalp kırarım 😉😅

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Samsung Members

WhatsApp a play store uygulamasından geri bildirim gönderebilirsin.

View solution in context

0 Likes
3 Comments
UtkuMert
Active Level 6
Samsung Members
Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Ben de bu konu ile ilgili gönderi açmıştım ama cevabı bulamadım maalesef.
0 Likes
system32ExE
Active Level 8
Samsung Members
S21 FE'de aynı sorunu bende yaşıyorum sanırım güncelleme ile düzeltirler.
0 Likes
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Samsung Members

WhatsApp a play store uygulamasından geri bildirim gönderebilirsin.

0 Likes